Meryem Dizisi Berk'in Konuştuğu Gizemli Kadın Kim? Yurdal'ın Düşmanı!

Meryem Dizisi Berk'in Konuştuğu Gizemli Kadın Kim? Yurdal'ın Düşmanı!

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·22:02 Ekim 18, 2017

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem Dizisi büyük bir heyecanla devam ederken Savcı hain planlarını devreye sokar ve Meryem'i tekrar kendine inandırmak için hemşireyi kaçıranın Savaş'ın babası Yurdal Bey olduğunu Meryem'e söylemek üzeredir. Savaş ise gerçekleri söylemek için çok geç kalmıştır.

Meryem Dizisi Sargunlar'a Düşman Bilgisayardaki Kadın Kim?

Tüm bu gelişmeler devam ederken Beliz'in kardeşi diziye Berk karakteri ile dahil olmuştu. Gizli bir hedefi olduğu her halinden belli olan Berk Sargunlar'a ulaşmak için Yurdal'ın kızı Naz'ı kullanmaktan çekinmemişti. Berk'in planlarını ablası Belkız öğrenmişti. Berk palanlarını kurarken diziye bir karakterin daha dahil olabileceği bilgisini de vermiş oldu.

Berk 12. bölümde bilgisayar üzerinden sesli olarak görüştüğü bir kadının Sargun'lar hakkında bilgiler vermesi ve babasınında öldüğünü bu kadın sayesinde öğrendiğini öğrenmiş olduk. Berk kadına "Sen kimsin? Bana neden yardım ediyorsun?" gibi sorular sorması üzerine kadın:" Benim km olduğumun bir anlamı yok. Sargunlarla benimde hesabım var" der. Bunun üzerine daha da merak konusu olur.

Gizemli Kadın Yurdal'dan intikam almak isteyen eski eşi olabilir. Şimdilik bu kadının kim olduğu belli olmadı. Belli olduğunda bilgi vereceğiz.

Meryem 12. bölüm Fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=o2N0VBuQRzA

Yorum yaz