Meryem Dizisi Gülümser (Uğur Demirpehlivan) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı?

Meryem Dizisi Gülümser (Uğur Demirpehlivan) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Meryem tüm heyecanı ile devam ederken son bölümde heyecan bir kat daha arttı. Dizide Selma’nın eski kocası olan Mahmut elinde silah ile Selma’yı vurmaya gelmişti. Silahı ateşledi ve bir kişiyi vurdu. Peki kimi vurdu? Gülümser mi? Meryem mi? Savaş mı? Selma mı? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Meryem Dizisi Gülümser (Uğur Demirpehlivan) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi MEryem tüm heyecanı ile devam ederken dizinin son bölümünde bir kişi vuruldu. Selma’nın kocası Mahmut Selam’yı vurmak için gelmişti. Ancak orada Savaş, Güçlü ve Gülümser de bulunuyordu. Gülümser Meryem ve Selma’dan helallik istemeye gelmişti. Peki Mahmut kimi vurdu?

Dizi de Mahmut karakteri Gülümser’i vurduğunu düşünüyoruz. Zira Gülümser ölecekmiş gibi helallik istemiş hem de silah patladıktan sonra Savaş diye bağırmıştı. Demek ki kurşun Gülümser tarafına gelmişti. Ayrıca Gülümser’in helallik istemesi çok güçlü bir delil oldu.

[pembetext]Meryem 15. Bölüm Çalan Şarkı Anam Anam? Tıklayınız![/pembetext]

Peki Gülümser karakterini canlandıran oyuncu Uğur Demirpehlivan dizi de ölecek mi? Diziden ayrılacak mı? Şu ana kadar Uğur Pehlivan’ın diziden ayrılacağı yönünde bir bilgi gelmedi. Sizce Gülümser karakteri ölerek diziden ayrılmalı mı? Yoksa bu şekilde diziye devam mı etmeli? Bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Ancak dizinin 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Selma, Gülümser ve Savaş yok. Burada Savaş başrol olduğu için ölmeyecektir. Geriye iki kişi kalıyor. Burada Naz ve annesininde ağlamasından dolayı Gülümser karakterinin dizi de öldüğünü düşünüyorum. Selma için Naz ve Annesi bu kadar ağlamaz. Ama Savaş’ta yaralı olduğundan Selma’nın da ölmüş olabilir. Bu konuda sizin düşünceniz nedir?

Dizide Gülümse karakterini canlandıran oyuncu Uğur Demir Pehlivan diziden ölerek ayrıldı. Emeklerine teşekkür ediyoruz.

Etiketler: meryem dizisi gülümser diziden çıkacak mı meryem dizisi gülümser öldü mü meryem gülümser ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL