Meryem Dizisi Savaş ve Meryem Ne Zaman Evlenecek? Sa&Mer Aşkı!

Meryem Dizisi Savaş ve Meryem Ne Zaman Evlenecek? Sa&Mer Aşkı!

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem 16. bölüm ile devam ederken dizide Meryem ve Savaş’ın birbirine olan aşklarını gözlerinden uzun zamandır anlıyoruz. Belki bu başlığı atmak için erken olabilir. Ancak izleyici artık Meryem ve Savaş’ın birbirine olan aşklarını itiraf etmelerini ve bir düğün olması gerektiği düşüncesindeler. Peki Meryem ve Savaş ne zaman evlenecek? Yazımızda..

Meryem Dizisi Savaş ve Meryem Ne Zaman Evlenecek? Sa&Mer Aşkı!

Meryem dizisinde Meryem ve Savaş bir çok badireler atlattı. Savaş sevdiği kızı, annesi Gülümser Hanımı bu yolda kaybederken Meryem babasını ve yine anne olarak bildiği Gülümser’i kaybetti. Bu kayıplar bu iki insanı birbirine yaklaştırdı. Her kötü olay iki insanın birbirine olan aşklarını itiraf etmelerine bir adım daha yaklaştırdı.

Meryem ve Savaş’ın birbirine olan aşklarını itiraf etmelerine ramak kaldığı şu günlerde ne zaman evlenecekleri de merak konusu oldu. Özellikle Oktay’ın bütün silahlarını çektiği şu zamanda birbirine daha yakın olamaları gerekiyor. Gülümser Anne yaşadığı zamanlarda Meryem’e kol kanat geriyordu. Aynı şekilde Savaşı’da koruyordu. Şimdi ise Meryem ve Savaş’ı koruyacak kimse kalmadı.

Bu durumda tek bir çare kaldı. O da evlenmeleridir. Yoksa Meryem sevdiklerini koruma adına sevdiklerinden uzaklaşacak. Bu da hiç kimsenin işine gelmez. Birbirini seven bu iki insanın artık evlenme vakitleri de gelmiştir. Benim kanaatime göre eğer senaryoda bir değişiklik olmazsa bu iki güzel insan yakın zamanda evlenecek. Ancak senaryoda Savaş ve Meryem’i dizinin final bölümünde de evlendirip mutlu sonla bitirmek isteyebilirler. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Meryem ve Savaş artık evlenmeli mi?

Berk’in Konuştuğu Gizemli Kadın Kim? Tıklayınız!

Etiketler: meryem dizisi Samer meryem dizisi savaş ve meryem birbirine sevdiklerini ne zaman söyleyecek meryem savaş ve meryem ne zaman evlenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL