Meryem Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Meryem Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’den kötü haber geldi. İzleyicilerin en çok sevdiği diziler arasında yer alan Meryem ekranlara veda ediyor. Peki bu kadar iddialı bir dizi neden final yapıyor? Neden bitiyor? Neden yayınlanmıyor? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Meryem Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Kanal D ekranlarında yayınlanan TMC Film’in üstlendiği, başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, ve Cemal Toktaş’ın yer aldığı Meryem dizisi ekranlara 30. bölümü ile veda edecek. Kanal D ekranlarının özelikle sosyal medyada da sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Meryem’in uzun süredir final yapacağı konuşuluyordu. Ne zaman final yapacağı ile ilgili ise net bir bilgi bulunmuyordu. Son gelen bilgiler dizinin 28 şubat çarşamba 30. bölümü ile ekranlara veda edecek. Peki Meryem neden final yapıyor?

Kanal D’nin çarşamba günlerinin sevilen ve daha 5-6 bölüm öncesine kadar reytinglerde 5-6 reytinge sahip Meryem dizisi son günlerde 2 reytingin bile altına düşmüş ve izleyenlerini üzmüştü. Dizi beklenen reytingleri karşılayamadığı için final kararı aldı. Uyarlama bir dizi olan Meryem’in final kararı alması en çok SavMer severleri üzdü. Dizinin final kararı almasında Çarşamba günleri Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sen Anlat Karadeniz’in yayınlanması oldu. Sen Anlat Karadeniz yayınlanması ile birlikte hem Meryem’den hem Diriliş Ertuğrul’dan izleyici çekti. Reytinglerde istenilen başarıyı sağlayamayan Meryem dizisinin final yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Meryem dizisinin son bölümünde; Oktay Meryem ile Savaş’ın birlikte olmasından hoşlanmaz. Bunun için Meryem’i kaçırır. Meryem bir kaç defa Oktay’ın elinden kurtulur ve eline silahı alır fakat Oktay’ın adamları bunu engeller. Savaş, Güçlü ve Burcu ise her yerde Oktay ve Meryem’i ararken Oktay için ise çember iyice daralmıştır. Bu arada Meryem Oktay’ın elinden kurtulur. Meryem ile Savaş bundan sonra birlikte hareket edeceklerdir. İkisinin mutluluğu Oktay’ın yakalanmasına bağlıdır. Oktay iyice köşeye sıkışırken Oktay’ın başka ortakları ortaya çıkar. Meryem her çarşamba Kanal D ekranlarında.

[saritext]2018-2019 Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Meryem Dizisi Fragmanı

Etiketler: meryem 28 şubat neden final yapıyor meryem neden bitti meryem neden final yaptı meryem neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL