Meryem Güçlü Mahmut’u Öldürdü Mü? Mahmut Öldü mü?

Meryem Güçlü Mahmut’u Öldürdü Mü? Mahmut Öldü mü?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem bu hafta heyecanlı sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Son bölümde Mahmut eşi Selma’dan ve ona yardım eden Savaş ve ailesinden intikam için Meryem’in evine silahı ile gelir. Bu sırada Meryem’in evi önünde Savaş, Gülümser, Güçlü, Selma bulunmaktadır. Mahmut ateş etmiş birini vurmuştur. Mahmut’un kimi vurduğu belirsiziliğini korurken Güçlü’de Mahmut’un peşindedir ve Mahmut’u sıkıştırır ve fragmanda 2-3 el ateş eder. Mahmut öldü mü? Güçlü Mahmut’u vurdu mu? 

Meryem Güçlü Mahmut’u Öldürdü mü? Mahmut Öldü mü?

Dizide Mahmut’un kimi vurduğu konusunda daha önce bir yazı yayımlamıştık. Oradaki düşüncelerimiz Güçlü’nün Mahmut’u vurmak istemsi ve ateş etmesi ile daha da güçlendi. Daha önceki fragmanlarda Selma, Gülümser ve Savaş’tan birinin hayatını kaybettiği ortaya çıkmıştı. İzleyiciler kimin öldüğü konusunda henüz bilgi sahibi değillerdi. Peki kim öldü?

Dizi de Selma, Gülümser ve Savaş son çıkan fragmanda da gözükmüyor. Ancak tahminlerimize göre, Savaş’ın öleceğini düşünmüyoruz. Savaş dizi de başroldedir. İyi giden bir diziden ayrılacağını düşünmüyoruz. Ölen kişi Selma veya Gülümser’dir. Bu ikilidende Gülümser’in hayatını kaybettiğini düşünüyoruz. Zira doktor malesef kurtaramadık dedikten sonra Naz ve annesi de hıçkırıklar içinde ağlıyordu. Selma için bu kadar ağlamayacaklarını düşündük. Bu yüzden ölen Gülümser dedik. Bu tezimiz yeterli değildi. Zira Naz Savaş’ın da yaralanma durumu olacağından Savaş’a ağlıyor olabilirdi.

Son yayınlanan fragman bizi daha da aydınlattı. Güçlü’nün Mahmut’un peşine düşmesi ve ona ateş etmesi, ateş ederken annesi Gülümser’i düşündüğünü izleyiciye aktarmış oldu. Bu durumda Gülümser’in öldüğünü düşünüyoruz. Güçlü’nün ise Mahmut’a değil yan tarafa ateş ettiğini düşünüyoruz. Çünkü o kadar ateşe Mahmut ölür ve Güçlü ise ömür boyu hapse girerdi. Bu da Güçlü’nün de diziden çıkması demektir. Dizide Mahmut ölmemiştir. Adalete teslim edilecektir.

Evet söylediğimiz gibi Güçlü Mahmut’a sıkmadı. Ancak bacağına ateş edip yaraladığı ve ardından acısından dolayı kovaladığı için Savcı Oktay tarafından soruşturma açıldı ve göz altına alındı. Bakalım Güçlü bu zor durumdan nasıl kurtulacak.

Meryem 15. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: meryem güçlü mahmutu öldürdü mü meryem mahmut öldü mü meryem mahmut ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL