Meryem Savaş Ne Karar Verecek? Oktay’ı Pencereden Atacak mı? Oktay Ölecek mi?

Meryem Savaş Ne Karar Verecek? Oktay’ı Pencereden Atacak mı? Oktay Ölecek mi?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem 19. Bölümde Oktay’ın Sevinç’in ölümündeki payı öğrenen Savaş çok öfkelidir. Savaş Oktay’ı iyice hırpaladıktan sonra bir apartmana getirir ve o apartmandan Oktayı aşağıya sarkıtmıştır. Meryem ise Savaş’a bana sevdiğini öyledin sevgimiz için lütfen yapma der. Savaş Oktay’ı sarkıtmış mıdır? Oktay ölecek mi? Yazımızda..

Meryem Savaş Ne Karar Verecek? Oktay Ölecek mi?

Kanal D ekranlarının Çarşamba günü yayınlanan dizisi Meryem tüm heyecanı ile devam ederken dizide Oktay Meryem ve Savaş’ı öldürmek istemiş ancak Savaş Oktay’ın elinden kurtulmuştur. Üstelik Meryem tüm gerçekleri anlatmış ve Savaş adeta çıldırmıştır. Savaş Oktay’a bir yumruk atar Oktay yerlerde sürünür ve perişan haldedir. Oktay’ın bu perişanlığı yaptıklarının yüzüne vurulmasındandır.

Tüm bu gelişmeler devam ederken Savaş içeri girer. Savaş Güçlü’ye beni buradan hemen çıkart der. Savaş içerden çıkar ve Oktay’ın peşine düşer. Oktay’ı bulan Savaş Oktay’ı bir güzel hırpaladıktan sonra arabaya atar ve yüksek katlı bir apartmana çıkarır. Apartmanın penceresinden sarkıttığı Oktay’ı aşağıya atıp öldürecektir. Ancak bir sorun vardır. O da Meryem’dir. Savaş ne karar verecek? Oktay’ı pencereden itecek mi?

Dizinin 19. bölümünde Oktay ölecek mi? Savaş hapse mi girecek? Meryem Savaş’ı kararından vazgeçirebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını 19. bölümünde göreceğiz.

Meryem 19. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: meryem oktay ölecek mi meryem savaş ne karar verecek meryem savaş oktayı itecek mi meryem savaş oktayı pencereden atacak mı savaş oktayı öldürecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL