Meryem Son Bölüm (17.Bölüm) Özeti? 22 Kasım Çarşamba Fragmanı!

Meryem Son Bölüm (17.Bölüm) Özeti? 22 Kasım Çarşamba Fragmanı!

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem son bölümü ile duygusal anların yaşanmasına neden olmuş ve Gülümser Anne hayatını kaybetmiştir. Güçlü ise annesini öldüren Mahmut’un peşine düşmüştür. Güçlü katil mi oldu? 22 Kasım 17. bölüm özeti yazımızda..

Meryem Son Bölüm (17.Bölüm) Özeti?

Dizinin 16. bölümünde Güçlü Mahmut’u yakalamış, hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu durum sadece Oktay’ın işine gelmektedir. Burcu Güçlü’yü korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Savaş ve Meryem de öyle. Her şey Güçlü’nün bir anlık kararına bağlıdır. Berk ve Beliz anahtarın izini süremeye devam ederler.

Yurdal’ın kasasından çıkacakları öğrenmek için Yurdal’dan önce kasaya ulaşmaları gerekmektedir. Tüm bunların dışında Savaş ve Meryem arasındaki aşk git gide güçlenmektedir. Savaş’ın ağzından çıkan sevgi sözcükleri ikiliyi bambaşka duygulara sürükleyecektir. Ancak Meryem sevdiklerine zarar vermenin bedelini sevdiklerinden uzaklaşmakta bulur.

Dizinin 17. bölümünde Güçlü hapisten çıkacak mı? Meryem ve Savaş bir arada olabilecekler mi? Meryem ve Savaş birbirine aşklarını ne zaman itiraf edecek? Burcu Güçlü’yü kurtarabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

[mavitext]Meryem Yurdal’ın Kasasında Ne var? Anahtarın Sırrı Ne? Tıklayınız![/mavitext]

Meryem 22 Kasım Çarşamba Fragmanı!

Etiketler: meryem 15 kasım sonraki bölüm özeti meryem 17.bölüm özeti meryem 22 kasım fragmanı meryem son bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL