Meryem Yasmin (Yasemin) Kim? Nasıl Sargun Soyadını Alacak? Savaş ile mi Evlenecek?

Meryem Yasmin (Yasemin) Kim? Nasıl Sargun Soyadını Alacak? Savaş ile mi Evlenecek?

Yazar: Emre Meryem

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Meryem’de işler iyice kızışırken dizinin son bölümünde Berk ve Beliz ile konuşan gizemli kadının ismi belli oldu. İsmini Yasmin olarak belirten gizemli karakterimiz dizide yakında Sargun soyadını alacağını söyledi. Bu durum Derin’de şok etkisi oluşturdu. Peki Yasmin kimdir?

Meryem Yasmin (Yasemin) Kim? Savaş ile mi Evlenecek? Neden Sargun Soyadını Alacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’de Berk ve Beliz ile Derin’in konuştuğu gizemli kadının sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu sırlardan bir tanesi de isminin belli olması. Yasmin veya Yasemin isminde olan gizemli kadının söylediği diğer sözler ise yeni bir şok etkisi oluşturdu.

Gizemli kadın yakın bir zamanda Sargun soyadını alacağını söyledi. Berk ise ancak bir şekilde Sargun soy ismini alabilirsin dedi. Onun cevabını da Derin verdi ve Savaş ile evlenirse alabilir. Şoka giren ve korkudan ne yapacağını bilemeyen Derin’in annesi ile Yasmin’in de ortak olduğu düşüncesi hakim. Peki Yasmin Sargun soyadını yalnızca Savaş ile evlenirse mi alabilir? Tabiki hayır.

İki ihtimal daha var o da Yasmin’in Yurdal’ın başka bir kadından doğan çocuğu olma ihtimalidir. Diğer ihtimal ise Yurdal’ın başka bir kadın ile ilişki içinde olması ve bu kadınla yani Yasmin ile evlenmesi ihtimalidir. Bu iki ihtimal de olabilir. Yurdal’ın yıllar önce Yasmin’e ne yaptığını bilemiyoruz. Yasmin’in Yurdal’a olan düşmanlığı terk edilmiş ve ihanete uğramış birinin düşmanlığı gibi duruyor. Bunun nedenini ilerleyen günlerde göreceğiz. Siz Yasmin’in kim olduğunu düşünüyorsunuz? Sargun soyadını nasıl alacak? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Meryem Tekin Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: meryem yasmin kimdir meryem yasmin sargun soyadı


Yorum yaz