Milli Otomobilin Fiyatı Nedir? Kırmızı Beyaz Arabaların Fiyatlari

Milli Otomobilin Fiyatı Nedir? Kırmızı Beyaz Arabaların Fiyatlari

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Uzun süredir beklediğimiz Türkiye’nin yerli otomobili belli oldu en önemli projelerden olan yerli otomobilin tanıtımı için beklenen an gelmiş ve özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tanıtımı ile herkes görmüş oldu. Günlerdir konuşulan Türkiye’nin milli otomobili kırmızı ve beyaz olmak üzere al bayrağının renklerini almıştı Tüm detayları yavaş yavaş verilen Türkiye’nin milli otomobilin fiyatı ise merak konusu oldu Türkiye’nin yerli ve milli otomobilin fiyatı ne kadar kaç lira?

Ilk siparişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 adet vermiş oldu. Şık tasarimiyla sahnede meraklilariyla buluşan yerli ve milli arabalarin fiyatlari hakkinda bilgiler de tum türkiye de merak edilen konular basinda oldu.

ilk önce aynası tavan çıtası tamponu difüzörü elektrik sistemi görüntüsü As sütunu aynası meraklılarıyla buluştu. Yerli ve milli otomobil gunler oncesinden paylasildi. Yerli ve milli otomobil sik tasarimiyla goz dolduruyor. Bursa Gemlikte uretimi yapilacak yerli ve milli otomobilin fiyatiyla ilgili net bilgi henuz yok. Fakat Turkiyenin otomobili yerli ve milli otomobil sabit yatirim tuturi 22 milyar oldugu soyleniyor. 5 farkli modeli geçiştirilecek.

Turkiyenin milli otomobili görücüye cikti ve heyecanlilari ile bulustu. Büyük bir proje olarsk beklenen 2022 de satisa cikacak olan otomobilin siparisini simdiden verebilirsiniz.Vatana millete hayirli olmasi dileğiyle.

Etiketler: Yerli milli sedan fiyati Yerli milli suv otomobilin fiyatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL