Mucize Doktor 2 Ocak Var mı Yok mu, Neden Yayınlanmadı, Fox Yayın Akışı

Mucize Doktor 2 Ocak Var mı Yok mu, Neden Yayınlanmadı, Fox Yayın Akışı

Yazar: Emre Mucize Doktor

İzlenme oranlarında en çok puanı alan Mucize Doktor yayınlandığı günden beri hızla izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Yılbaşı nedeni ile tatile giren dizilere Mucize Doktor katıldı mı, 2 Ocak 2020 Perşembe var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman?

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın yetimhaneden cerrahlığa uzanan hayat hikayesinin konu edildiği Mucize Doktor dizisi Kore yapımı Good Doctor dizisinden uyarlama. Dizi yayın hayatına başlar başlamaz kısa sürede izlenme oranlarını alt üst etti. Her hafta en çok izlenen dizi olarak adını zirveye yazdıran dizi muhteşem bir sezon yaşıyor.

Tanre Ölmez, Onur Tuna, murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor 2 ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacak mı? Bildiğiniz gibi tüm diziler yılbaşı tatiline girdi. Bu dizilere Mucize Doktor da dahil oldu. Tüm dizi ekibi yılbaşı tatiline girdiği için Mucize Doktor 2 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanmayacak ve yeni bölüm 9 Ocak Perşembe günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde neler yaşanmıştı?

Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.

 

Etiketler: 2 Ocak Fox Yayın Akışı Mucize Doktor 2 Ocak Neden Yayınlanmadı Mucize Doktor 2 Ocak Var mı Mucize Doktor 2 Ocak Yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL