Mucize Doktor 31 Ekim 8. Bölüm Fragmanı ve Özeti-Ali Vurulacak mı?

Mucize Doktor 31 Ekim 8. Bölüm Fragmanı ve Özeti-Ali Vurulacak mı?

Yazar: Emre Mucize Doktor

Otizmli bir doktorun mucizevi hayat hikayesi izleyenleri etkilemeye devam ediyor. Ali Vefa’nın büyük zorluklarla doktor olabilmek için giriştiği mücadele bizleri de derinden etkiliyor. Her bölüm farklı bir olayla bizleri heyecana sürükleyen Mucize Doktor 31 ekim 8.bölüm fragman ve özeti.

Mucize Doktor’un geçtiğimiz bölümünde neler yaşanmıştı.  Ali her geçen gün farklı duyguları tanımakta ve onlarla baş etmeye çalışmaktadır. Nazlı ise sebep olduğu ölüm sonrası düşük düzeyde travma yaşamaktadır. Tabi bu travma Tanju’nun acil gecesi vakalarını araştırmaya başlaması ile daha da derinleşmiştir. Kıvılcım ise hastaneden kovulmasının acısını çok acı bir şekilde almaya çalışmaktadır.

 

Kıvılcım hastaneden kovulduktan sonra Ferman ve Beliz’e tedavisi imkansız bir vaka bırakmıştır. Açelya ise Demir’le olan yakınlıktan sonra Demir’in ona karşı tavırları karşısında hayal kırıklığı yaşamaktadır. Demir ile yüzleşir ama Demir’in Nazlı’yı sevdiğini söylemesi ile büyük bir şok yaşar.

Ali her vakada müthiş bir performans sergilese de onun başarısını istemeyen yada en azından ona güvenmeyen kişilerle de mücadele etmesi gerekmektedir. Ali’nin Adem’in ameliyatı ile ilgili fikri Ferman’ı da harekete geçirmiştir. Diğer taraftan bir hasta yakınının doktor Ali’yi gazeteciye şikayet etmesi tüm hastaneyi tehlikeye sokmuştur. ama bu tehlikede Ali’nin girişimleriyle boşa çıkmıştır. Ancak bu  sefer Ali’nimn başı dertdedir.

 

Tıkla>>> Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor? Mucize Doktor Ne Zaman Final Yapacak?

Ali hastane çıkışında bir markeye girmiştir. Marketten kola alan Ali, o anda markete hırsızın girmesi ile şok yaşar. Eli silahlı hırsız marketi soyarken silahı da Ali’ye çevirir. Ali’nin başı büyük derttedir.

Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı

Mucize Doktor 8. bölüm Foroğrafları

 

Etiketler: mucize doktor 31 ekim fragmanı mucize doktor 8. bölüm fragmanı mucize doktor 8. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL