Mucize Doktor Ali Öldü mü Ölecek mi, Taner Ölmez Diziden Çıktı mı?

Mucize Doktor Ali Öldü mü Ölecek mi, Taner Ölmez Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Mucize Doktor

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor her hafta heyecan dolu bölümlerle evlerimize konuk oluyor. Mucize Doktor 27 Şubat Perşembe günü 24.bölümü ile yine bizleri koltuklarınızı kitleyecek gibi. Dizinin yeni bölümünde Ali karakteri seri katil tarafından vurulur. Peki Ali Vefa öldü mü, ölecek mi, oyuncu Taner Ölmez Diziden ayrılacak mı?

Mucize Doktor Ali Vuruldu mu?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde hastaneye seri katil gelir. Hapishaneden hastalandı diye hastaneye getirilen katilin amacı hastaneden kaçmaktır. Katilin bu planı tutuklu hastaneye getirildiğinde anlaşılır ancak herşey için çok geçtir. Katil çoktan hastaneye getirilmiş ve koridorda ilerlemektedir. Ferman ve diğerleri durumun ciddiyetini anlamışlardır ve hemen duruma müdahele etmek isterler.

Hastanın ismi Efkan’dır. Kendisi bir mafya tetikçisidir. Tam 7 kişiyi öldürmüştür. Ferman ise iyi niyeti ile 11 yıl önce olan olaylar der.  Ancak hiçbir şey bu kadar masum değildir. Hastanede bir hastanın karaciğere ihtiyacı vardır. Nazlı ise bir hastanın karaciğerinin uyumlu olduğunu öğrenir ve o hastayı bulur. Hasta elbette Efkan’dır. Efkan karaciğeri vermeyi kabul eder. Ancak bunun arkasında büyük bir plan yatmaktadır. Efkan karaciğerimi bağışlayacağım bahanesi ile hastaneye gelir ve buradan kaçmaya çalışacaktır.

Mucize Doktor Ali Öldü mü? 

Efkan kaçmaya çalışmaktadır. Bileğindeki kelepçeyi çözmeyi başaran Efkan bir anda sandalyeden ayağa kalkar ve Ali’yi rehin alır. Kimse kıpırdamasın yoksa çocuğu vururum der. O anda ortalık karışır ve silah bir el ateş alır. Ali vurulmuş mudur, Ali öldü mü yoksa ölecek mi soruları ise şimdiden sosyal medyada dolaşmaktadır. Ali silahtan çıkan mermi ile bir anda yere yığılır. Ali yerde kanlar içindedir ve herkes şok halindedir. Başarılı oyuncu Taner Ölmez diziden ayrıldı mı, ayrulacak mı diye soran onlarca takipçimizde bizleri sürekli mesaj yağmuruna tuttu.

Hemen sorıunun cevabına gelelim. Mucize doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez elbette diziden ayrılmayacak. SAdece birkaç bölüm için böyle bir heyecan dolu sahne çekilmiştir. Ali eğer vurulduysa bir kaç bölüm tedavi sürecinden sonra iyileşecektir. Aynı Ferman’ın hastalanıp yoğun bakımda geçirdiği süreler gibi. Yani korkmanıza gerek yok, Ali ölmeyecek.

tıkla>>> Mucize Doktor Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Mucie Doktor Ali’nin vurulduğu an, İzle

Etiketler: mucize doktor ali çıktı mı Mucize Doktor Ali Öldü mü Mucize Doktor Ali Ölecek mi mucize doktor Taner Ölmez Diziden Çıktı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL