Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Mucize Doktor Ne Zaman Final Yapacak?

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Mucize Doktor Ne Zaman Final Yapacak?

Yazar: Emre Mucize Doktor

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? 2019-2020 sezonu için Fox TV ekranlarında izleyici karşısına gelecek olan mucize Doktor dizisinin çekimleri tüm hızı ile devam ediyor. Mucize Doktor dizisi oyuncularından Taner Ölmez Ali karakterine hayat verirken Reha Özcan Adil, Onur Tuna Ferman, Sinem Ünsal Nazlı, Hazal Türesan Beliz, Murat Aygen Tanju, Özge Özder Kıvılcım, Hayal Köseoğlu Açelya, Fırat Altunmeşe Demir, Korhan Herduran Güneş karakterine hayat verecektir.

Mucize Doktor dizisi başarılı oyuncu kadrosu özellikle de Onur Tuna ile şahlanmıştır. Mucize doktor dizisi sezona damga vurmaya hazırlanırken bizde sizler için boş durmadık ve dizi setinin yerini araştırdık. Mucize Doktor nerede çekiliyor? Hangi şehirde hangi köyde diye diye küçük bir araştırma yaptık.

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox TV’nin Güzide dizisi Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Ali yani Taner Ölmez’in partneri olarak Nazlı karakteri yani Sinem Ünsal düşünülmüş ve dizide bu karakter oldukça yerine oturmuştur. Mucize doktor fermanın yani Onur Tuna’nın partneri olarakta Hazal Turasan Beliz karakteri ile izleyici karşına geçecek. Beliz yani Hazal hanım daha önce oynadığı dizilerde sergilediği performansla büyük bir izleyici kitlesini kendisine bağlamayı başarmıştır.

Mucize Doktor Dizisindeki Tren Garı Nerede?

Gelelim Mucize Doktor dizisindeki tren garına. Çekimler Bilecik’te başlamış ve tarihi Bilecik tren garı da dizi seti için harika mekanlar arasına girmiştir. Daha çok istanbulda çekimleri başlayan ve devam eden dizilerden izleyicinin sıkıldığını anlayan dizi ekibi seti istanbuldan bir nebze de olsa dışarı çıkararak ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Ne kadar bilecikte başlasa da oyuncular için Istanbul vazgeçilmezler arasındadır. Bir müddet Bilecikte çekimleri devam eden Mucize Doktor daha sonra Istanbul’a yönünü çevirecektir.

Mucize Doktor Dizisindeki Hastane Nerede?

Mucize doktor dizisinin konusuna gelecek olursak. Dizde otizmli Ali’nin ne kadar içine kapanık olsada, zehir gibi zekası ona, tıp fakültesini birincilikle bitirtip doktorluğa adım attıracak. Hal böyle olunca Ali İstanbul’da bir özel hastanede çalışmaya başlayacak. Dizinin çekimleride Bilecikte başlayıp İstanbul’a taşınacak. Mucize Doktor dizisinde kullanılan hastane, İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan Medical Park Hastanesidir.

Mucize Doktor Dizisi Hangi Köyde Çekiliyor? Nereye Bağlı?

Mucize doktor dizisinin çekimleri için Bilecik’e başlangıç olarak set kurulmuştur. Bilecek’in Vezirhan beldesinde de çekimler devam etmiş daha sonra Küplü, Baskoy, Dereköy, Gülümbe köylerinde de çekimler olmuştur. Oyuncularla görüşme, çekimleri takip etme fırsatı yakalayan köy halkı da durumdan oldukça memnun kalmıştır.

Mucize Doktor Dizisi Ne Zaman Bitecek, Ne Zaman Final Yapacak?

Mucize doktor dizisi gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu itibariyle büyük bir kitlenin merakla beklediği diziler arasına girdi. Sezon içinde de ilgi ile takip edilecek gibi duruyor. Şayet beklentileri karşılarsa Mucize doktor ne zamn final yapacak ne zaman bitecek sorularının yerine ne zamn sezon finali olacak sorusu gelir. Zaman ne gösterecek hep birlikte bekleyip görelim

Etiketler: Mucize doktor dizi seti nerede mucize doktor hangi köyde çekimleri mucize doktor nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL