Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir, Nereden Geldi, Gerçek Adı Ne?

Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir, Nereden Geldi, Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Kim Kimdir Mucize Doktor

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’a yeni bir karakter giriş yaptı. Doktor Ela dizinin yeni bölümünde ortalığı karıştıracak şekilde hastaneye giriş yaptı. Peki kimdir bu Doktor Ela, Mucize Doktor Ela kim, gerçek adı ne?

Kıvılcım yine yapmıştır yapacağını. Hastane yeni bir doktor transfer olmuştur. Misafir doktor olarak gelen Ela, Kıvılcım ve Tanju’nun güdümünde hareket edecektir. Tabi Ferman’la yakınlaşması ise Beliz’i de rahatsız edecektir. Fermen ve Beliz’in araları zaten bozuktur ancak Ela’nın gelişi ile bu soğukluk daha da artacak gibi. Tabi içten içe Ferman’a aşk besleyen Nazlı’da Ela’dan nasibini alcaktır. Peki Ela kimdir?

Doktor Ela yine daha önce yayınlanan Doktorlar dizisinden tanıdığımız Doktor Ela karakteridir. Yasemin Ergene’nin canlandırdığı Doktor Ela karakteri şimdi Mucize Doktor dizisinde yer alıyor. Yasemin Özilhan(Ergene)  mucize doktor dizisinde ortalığı bir hayli karıştıracak Doktor Ela karakterini canlandıracak.

Ela karakterini misafir oyuncu olarak oynayan Yasemin Özilhan rolü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yasemin uzun bir süreden sonra bir dizi projesinde rol alması ile ilgili; “Çok keyif aldım. Eski anılarımı yad ettim diyebilirim. Oyunculuk, ara verilince unutulacak bir şey değil. Sevdiğim ve özlediğim bir işti. 10 yıl sonra tekrar tatmış oldum’’ dedi. Sevilen oyuncu Yasemin Özilhan diziden kazandığı parayı ise bir vakfa bağışlayacak. Peki Yasemin Özilhan(Ergene) kimdir?

tıkla>>> Mucize Doktor Ela Diziden Ayrılacak mı? Misafir mi Kadroya mı Dahil Oldu?

1985 Almanya doğumlu olan güzel oyuncu Yasemin Özilhan(Ergene), 174 cm boyundadır. 2011 yılında evlendiği İzzet Özilhan ile mutlu birlikteliği devam etmektedir. Emine Özilhan ve Ela Özilhan adında 2 tane çocuğu vardır.  Asıl çıkışını Kutsi ile beraber oynadığı 2006 yılının fenomen dizisi Doktorlar dizisi ile yapmıştır.

2010 yılında yaptığı açıklama ile oyunculuğu bıraktığını açıklamıştı. Yasemin Özilhan(Ergene), 3 yaşında Almanya’dan Türkiye’ye gelmiştir. İlk, orta ve Liseyi burada okumuştur. Daha sonra Gaye Sökmen2in ajansına bağlı olarak çalışmaya başlamıştır. Mis Turkey ve Elite Model Look yarışmasında son 10’a kalarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

tıkla>>> Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Kim, Neden Hasta?

Yasemin Özilhan Ergene’nin oynadığı bazı dizi ve projeler şunlardır; 2002 – Koçum Benim, 2003 – Vizontele Tuuba, 2004 – Ah Be İstanbul, 2004 – Çocuğun Var Derdin Var, 2004 – Hırsız Var!, 2005 – Aşk Oyunu, 2006-2010 – Doktorlar, 2008 – Babam Adam Olacak

Etiketler: Mucide doktor ela Nereden Geldi Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir Mucize doktor ela Gerçek Adı Ne? mucize doktor yasemin özilhan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL