Mucize Doktor Duygu Kimdir, Ali ile Sevgili Olacak mı?

Mucize Doktor Duygu Kimdir, Ali ile Sevgili Olacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir Mucize Doktor

Mucize Doktor dizisinde yeni bir karakter herkesin dikkatini çekti. Ali pataloj bölümüne alınmıştır. Orada bir doktorla tanışır. ali istemeden de olsa bu bölüme gitmiştir ama Aliyi yeni maceralar beklemektedir. öncelikşe Duygu. Mucize Doktor Duygu kimdir, gerçek adı ne?

Duygu, Ali ile hemen tanışmak ister. Ali önce ondan kaçmak ister ancak duygu onu rahat bırakmaz ve tanışır. Duygu Ali ile yakından ilgilidir. Ona hemen bölümü gezdirir. Etrafı tanıtır. Ali önce ilgi göstermez ancak daha sonra etraftaki aletlerle ilgilenmeye başlar.

Ali iüle Duygu sevgili olacak mı? Dizinin orijinalinde sevgili olmaktadır. Büyük ihtimal bizdeki dizi de de böyle bir aşk olacaktır ancak uzun süreli bir ilişki olur mu bilinmez. Peki Duygu kimdir, gerçek adı ne? Ali uzun süreli bu bölümde kalmayacaktır. Ali’nin yeteneklerinin herkes farkındadır.

Ali cerrahi bölümünde yaşanan sorunlu hastalardan sonra herkes çıkmaza girince ortaya çıkacaktır. Ali’yi cerrahi bölümündekiler zorunlu olarak geri çağıracaklardır. Ancak kısa süreli bir pataloji bölümünde bulunacak ve burada Duygu ile tanışacaktır. Ali burada mucize gibi dokunuşlar yapacaktır. Çok zor olaylara müdahale edecek bazı deneylerde verdiği fikirlerle başarıyı yakalayacaktır.

Duygu ise Ali’den hoşlanmaktadır. Duygu Ali’yi tanımaktadır ve ondan hoşlanmaktadır. Ali de zamanla Duygu’dan hoşlanacaktır ve Ali ile sevgili olacaklardır. Tabi bu kısa süreli aşk, Ali’yi Nazlı’dan alı koymayacaktır. Peki Duygu karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Duygu karakterini canlandıran oyuncu Melis Gürhan’dır.

Melis Gürhan, Melis Gürhan Yasemin Özbudun ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Melis Gürhan 1994 Adana doğumludur. 30 Temmuz doğumlu olan Melis Gürhan liseyi Adana’da okumuş üniversite için Antalya’ya üniversite eğitimini Akdeniz üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlayan güzel oyuncu üniversite sonrasında üniversite eğitimini Akdeniz üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlayan güzel oyuncu üniversite sonrasında tiyatroya adım atmıştır.

tıkla>>> Mucize Doktor Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Güzel oyuncu Melis Gürhan’ın ilk dizi deneyimi Dila Hanım isimli diziyle gerçekleşmiş bu dizide Azime karakterini sonrasında ise avlu isimli dizide Özge karakterini canlandıran Melis Gürhan kısa sürede yapımcıların ilgisini çekmiştir. Şimdi ise mucize Doktor dizisinde Duygu karakterini canlandırmaktadır.

Etiketler: mucize Doktor ali ile duygu sevgili mi mucize Doktor Duygu kim mucize doktor yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL