Mucize Doktor Ela Diziden Ayrılacak mı? Misafir mi Kadroya mı Dahil Oldu?

Evet bir zamanların efsane ismi olan Ela doktor büyük bir sürpriz yaparak Mucize Doktor dizisinde kendini gösterdi. Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Doktorlar dizisinin başrol oyuncularından olan Ela şimdi Mucize Doktor dizisinde. Misafir olarak geldiğini düşündüğümüz Ela Doktor dizide kalmalı mi? Mucize doktor Ela diziden ayrılacak mi? Doktor Ela kaç bölüm oynayacak?

Doktorlar dizisini izlemeyen yoktur. Ciddi reyting rekoru kıran dizi artık isin cılkını çıkar mis ve hemen hemen her kanalda her gün kanalların yayın akışı içine dahil olmuştu. O yüzden büyük küçük herkes bilir Ela Doktoru. Özellikle o dönemin genç kuşağı güzeliği ile kendini gösteren  Ela doktora içten içe hayrandı. Tabi birde Kutsi vardı. Yakışıklılığı ve oyunculuğuyla herkesi mest eden Doktor Levent.

Buraya kadar okuduysanız hepinizin gözünde aralarındaki aşk canlanmış olmalı. Evet Doktor Ela ve Doktor Levent’in aski gibi Mucize Doktor dizisinde de bir aşk bekliyoruz. Peki güzeller güzeli Ela Doktoru kime yakistirdiniz.  Tabiki dizide karizmatik yapısı ve yakışıklılığıyla ön planda olan Farman Doktor.

Ferman Doktorun bir sevgilisi var. Güzeller güzeli Beliz. Beliz’e aski her seyin önünde mi? Hayır değil çünkü Nazlinin geçirdiği sınavda Beliz’in ne kadar üzüleceğini düşünse de Nazlı ağır basmıştı. Aralarında çıkacak büyük sıkıntıya rağmen Nazlı ya yardım etti. O zamn aradaki bu boşluğu Doktor Ela doldurabilir mi? Biz yakistirdik Ferman Ela. Ferela & ElFer kısaltmaları da gayet güzel oldu.

blank

Peki gelelim senaryoya. Eğer Fermanla Doktor Ela birlikte olacak bir aşk kokusu etrafa yayılacaksa bu herkesin beklediği birşey olduğu için dizi monoton devam eder. O yüzden senaristler Pınar Bulut ve Onur Koralp umarım değişik, izleyicilerin dikkatini ceken birşeyler bulurlar.

blank

Mucize Doktor Ela kac bolum kalacak? Ela doktor misafir olarak mi geldi? Dizide Ela doktor hangi bolumlerde rol alacak? Ela doktor yani Yasemin Ergene varlıklı iş adamı Izzet Özilhan ile evliliğinin ardından setlere ara vermiş ve evdeki mutlu hayatını bırakmayacağını dile getirmişti. Eğer tekrar oyunculuğa dönersem evden çocuklardan uzaklasirim bunu istemiyorum demişti. Şimdi ise oyunculuğa bir adım attı. Misafir mi devamlı mi meçhul.

blank

Burdan yapımcılara sesimizi duyurmak için ne kadar yorum yaparsanız sesimiz o kadar yüksek çıkar. Mucize Doktor Doktor Ela Diziye Devam Etsin, Doktor Ela Diziden Ayrılmasın Diyenleri Görelim.

tıkla>>> Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir, Nereden Geldi, Gerçek Adı Ne?

Doktor Ela’nın Hastaneye Gelişi

 

Mucize Doktor Ela Diziden Ayrılacak mı? Misafir mi Kadroya mı Dahil Oldu? (1 Yorum)