Mucize Doktor Ferman Ölecek mi, Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Mucize Doktor Ferman Ölecek mi, Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Mucize Doktor

Fox TV’nin reyting rekortmeni dizisi yeni bölümde yürekleri ağızlara getirdi. dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ferman enfeksiyon kaptığı sahne herkesi duygulandırdı. Ali ile ferman’ın arasında geçen konuşma ise bölümü adeta damga vurdu. Peki Mucize Doktor dizisinde Ferman ölecek mi, Onur Tuna diziden ayrılacak mı?

30 ocak 2020 perşembe günü 20. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Mucize Doktor’da Ferman enfeksiyon kapmıştır. Bir anda kendisini odaya kitleyen Ferman, Ali’ye “maskeni tak” der. Ali bir anda ne olduğunu anlayamaz. Ali’ye enfeksiyon kaptığını ve bir an çne onunda maske takması gerektiğini söyleyen Ferman yavaş yavaş kötüleşmektedir. Ali ise bir daha abisini kaybetmenin acısını yaşamak istememektedir. Olay hastanede hızlıca yayılır.

Mucize Doktor Ferman Ölecek mi?

Ferman’ın enfeksiyon kaptığını öğrenen Beliz çılgına döner. Ferman’ın yanına gitmek için harekete geçen Beliz’i diğer çalışanlar zorla durdurur. Ferman için ölüm kalım savaşı başlamıştır. Ferman enfeksiyondan kurtulacak mı yoksa ölecek mi? Ferman gibi ana karakterin ölmesi normal mi, Mucize doktor final mi yapacak gibi sorular sosyal medyada da sorulmaya başlandı. Bizlere de bu konu ile ilgili pek çok soru geldi. Siz değerli takipçilerimizi rahatlatmak için hemen Mucie doktor ile ilgili detayları verelim.

Mucize Doktor Onur Tuna Diziden Ayrılacak mı?

Malezya’dan uçağa binen iki hastadan birisi ex olmuştur. Diğerinde ise çok tehlikeli bir  bulaşıcı hastalık şüphesi vardır. Hastalardan 2si saatler geçmeden ölmüştür. Ferman şoktadır ve ne yaparsa yapsın hastalık hızla yayılıp hastayı öldürmektedir. O anda yapacak tek bir şey vardır ve Ferman tüm acil servisi karantina altına alır. İlerleyen zamanlarda ise asıl acı haber alınır. Hastalık Ferman’a da bulaşmıştır.

TIKLA>>> Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Kim, Neden Hasta?

Mucize Doktor Ferman ölecek mi, Onur Tuna diziden ayrılıyor mu? Evet bu soru daha bölüm başlamadan sosyal medyada hit olan bir konu. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Ferman ölmeyecek. Sadece senaryo gereği böyle bir sahne çekilmiştir. Ferman yine Ali’nin dehası sayesinde içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacaktır. Tüm hastane Ferman için tek yürek olacak ve Ferman enfeksiyondan kurtulacak. Diziye dair diğer ayrıntılar haberimizde olacak. Peki son bölümde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Betüş hastane de ameliyat olmak için sıra beklerken bir sır yüzünden ameliyat olamaz. Adil ise kurulu toplayarak bu konuyu masaya yatırmak ister. Acile o anlarda ağır yaralanmış ve sakat kalma ihtimali olan ir adam gelir. Adamın sakat kalmaması için Ferman hemen asistanlar arasında bir yarış başlatır. Ali’nin ise birinden hoşlandığını Betüş öğrenir ve ona açılması için Ali’ye baskı yapar. Betüş ile ilgili sırlar ortaya çıktığında ise Betüş hastaneden kaçmıştır.

tıkla>>> Mucize Doktor Ferman(Onur Tuna) Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor Son Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: mucize Doktor Ferman öldümü mucize Doktor Ferman ölecek mi mucize Doktor Onur Tuna diziden ayrılacak mı mucize Doktor Onur Tuna diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL