Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Kim, Neden Hasta?

Mucize Doktor dizisi heyecanlı bir bölümle geçtiğimiz hafta ekranlara geldi. Dizinin 13.bölümünde Ferman’ın en büyük sırrı ortaya çıkmıştır. Ali ile kardeşinin yanına giden Ferman duygu dolu bir sahneyi izleyicilere yaşattı. Ferman’ın herkezden sakladığı hasta kardeşi ortaya çıktı. Rehabilitasyon ve bakım merkezinde kalan Ferman’ın kardeşi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor ve en önemlisi ise nasıl bu hale geldi?

Ferman kardeşinin hasta olmasında kendisinin sorumlu olduğunu söylemektedir. Ancak bunun nasıl olduğu ise hala sırdır. Ferman’ın kardeşi Serebral palsi olarak bilinen bir hastalığa yakalanmıştır. Dünya üzerinde yaklaşık 17 milyon insan bu hastalıkla mücadele etmektedir. Serebral Palsi hastalığı anne karnından 5 yaşına kadar olan dönemde beyinde meydana gelen bir kastalıktır. Beyin felci olarak bilinen bu hastalık hareket bozukluklarına ve kaslarda adale katılığına, sertliğine ya da spazmlarına neden olur.

Bu hastalık oksijen yetersizliği, enfeksiyonlar ve beynin kusurlu oluşundan kaynaklanmaktadır. Belirtiler belli olmayacak derecede hafif seyredebileceği gibi aşırı şekilde hareket bozuklukları, kas ve eklem kasılmaları şeklinde de ortaya çıkabilir. Ferman’ın kardeşide işte bu hastalığa yakalanmıştır.  Ancak doğuştan değildir. Ferman’ın dediğine göre buna kendisi neden olmuştur. Peki bu ne zaman ve nasıl olmuştur?

İşte bu nokta hala bir sırdır. Ferman’ın ilginç gemişi zamanla ortaya çıkacaktır. Ferman’ın kardeşini canlandıran oyuncu ise şuan için belli değildir. Konu ile ilgili yakın takibimiz devam etmektedir. Dizi ile ilgili tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz. Ferman ve kardeşi ile ilgili tüm detaylar çok kısa bir süre içerisinde bu yazımızda sizlerle olacak.

tıkla>>> Mucize Doktor Taner Ölmez’in(Ali Vefa) Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Mucize Doktor Ferman’ın Kardeşi Kim, Neden Hasta? (1 Yorum)