Mucize Doktor Ferman’ın (Onur Tuna) Sevgilisi Kim? 2020

Onur Tuna daha önce bir çok dizide rol almış olmasına rağmen bu denli tanınmamıştı. Fox tv de yayın akışına dahil olan Mucize Doktor dizisinde Ferman Doktor izleyicinin ilgi odagi oldu. Mucize Doktor Ferman yani Onur Tuna’nın sevgilisi kim? Özellikle genc kızlar tarafindan merak konusu oldu.

Mucize Doktor Ferman Onur Tuna bir doksan boya, renkli gözlere ve karizmatik bir yapiya sahip. Mucize doktorda gösterdiği performasla tum yeteneklerini sergilemiş olmasi onu hem is hayatinda hemde ask hayatinda bir adım öne taşımış oldu.

Son zamanlarda ask hayatina gölge düşüren Onur Tuna en son Keremcem’le evli olan Seda Güven ile adi ayni karede anılmıştı. Seda Güven’in evliligini Onur Tuna icin bitirdiği haberleri yazılıp çizildi. Herkes Onur Tuna ile Seda Güven iliskisinin baslamasinin ardindan evlilik haberleri beklese de malesef düşünüldüğü gibi olmadi. Bir sure birlikteliklerine devam eden cift bir sure sonra ayrılık kararı aldı.

Daha sonra Yasak Elma dizisinin gözde oyuncusu güzelliği ve sempatik yapısıyla bir cok izleyicinin diziyi izleme sebebi olan Eda Ece ile adi anilan yakışıklı oyuncu kesinligi olan bir iliskiden bahsetmedi. Eda Ece’den sonra ise ayni setten bir baska oyuncu Sevda Ergincinin Onur Tuna ile birlikte cekilen bir fotografi sosyal medyada paylaşması ve uzun mesafeli iliski diye not düşmüş olmasi kafalarda soru isareti bıraktı.

Çanakkale de 1988 de dünyaya gelen Onur Tuna tam da ask dedikodularına malzeme olma yasinda. Genelde sette tanıştığı kisilerle adı anilan Onur Tuna Mucize Doktor dizisinde senaryo gereği Beliz ile yani Hazal Türesan ile birlikte. Son bölümde ise Nazli yani Sinem Ünsal Fermana olan aşkını itiraf etti. Sosyal medya da cikan dedikodulara göre Ferman Beliz iliskisi degilde Nazli Ferman iliskisi olmasi yönünde.

Sizce FerBel mi yoksa FerNaz mi? Hangi ikiliyi daha cok yakıştırıyorsunuz? Tabi bu arada Doktor Ali Vefa’nin Nazli ya olan aski da yadsınamaz bir gercek. Simdilik netlesen herhangi bir durum olmasa da sizinde yakıştırdığınız bir ikili vardir. Sizce Ferbel mi FerNaz mi? Yorum kısmından düşüncelerimizi bizimle paylaşabilirsiniz.

tıkla>>> Mucize Doktor Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Mucize Doktor Ferman’ın (Onur Tuna) Sevgilisi Kim? 2020 (6 Yorum)

  1. Yani ben adlında fernaz yani ferman nazlı diyorum ama bi yandanda beliz ve alide nazlı vr germana yakışıyo yani benim kafam biraz karışık anlıycağanız…