Mucize Doktor Ferman(Onur Tuna) Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı?

Son zamanların fenomen dizis Mucize Doktor’da 30 ocak perşembe günü ilginç bir gelişme yaşandı. Ferman dizide enfeksiyon kaptı. Durumu bir anda ciddileşen Ferman kendinden geçti ve bir anda yere yığıldı. O anda Ferman öldü mü ölecek mi soruları da peş peşe gelmeye başladı. Hatta bazı kaynaklarda Ferman karakterinin diziden ayrıldığı dahi yazıldı. Onur Tuna diziden neden çıktı, neden ayrıldı iddiaları doğru mu?

Mucize Doktor yayın hayatına başladığından beri reytinglerini peş peşe arttırmaya başladı. Çok kısa sürede reytinglerini arttırarak zirveyi ele geçiren dizi Perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Tabi bunda oyuncuların performansı ve hikayenin sürükleyici olması en büyük etkendi. Dizinin önemli karakterlerinden Ferman ise diziyi asıl götüren kişiydi. Ferman’ın enfeksiyon kapması, bir anda izleyicileri de heyecanlandırdı.

blank

FErman dizinin 30 ocak perşembe günü ekranlara gelen bölümünde hastaneye gelen enfeksiyon kapmış hastalardan etkilenir. Enfeksiyon kapan Ferman bir adna Ali’ye “Ali hemen maskeni tak” der. Ali ise ne olduğunu anlamadan Ferman kendisini hemen bir odaya kilitler. O anlarda sanki zaman durmuştur. Ferman’ın kolu kızarır ve enfeksiyon yavaş yavaş vücuduna yayılmaya başladı. Ferman kendisini kaybetmeye başlar, gözleri kızarır, yüzüne ak düşer.

blank

Ferman ölecek mi, öldü mü, ferman diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı gibi sorular da peş peşe gelmiştir. Ferman karakterinin yani Onur Tuna’nın diziden ayrıldığını yazan bazı kaynaklarda oldu. Ancak buradan hemen şu soruya yanıt verelim. Mucize Doktor Ferman(Onur Tuna) Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı, sorusunun cevabını hemen verelim. Onur Tuna diziden şuan için ayrılmadı. Hem kanaldan hem de yapım şirketinden böyle bir açıklama gelmedi.

blank

Mucize Doktor Ferman Hangi Diziye Gececek? Onur Tuna Yeni Projesi Nedir

FErman karakteri dizide rol gereği enfeksiyon kaptı ve dizinin reytingleri artması için böyle bir sahne çekildi. Ferman ölmeyecek ve Ali’nin ve diğer asistanların gayretleri sonuu Ferman iyileşecek. Mucize Doktor Ferman öldü mü ölecek mi sorusunun cevabını Buradan veya aşağıdaki bağlandıran ayrıntılı şekilde okuyabilirsiniz.

Onur Tuna Sevgilisi Kim? Tiklayiniz

tıkla>>> Mucize Doktor Ferman Ölecek mi, Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Mucize Doktor Ferman(Onur Tuna) Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı? (9 Yorum)

  1. Madembir ddizi cekilip yayinlaniyor aradan bir mudet sonra bir zaman sonra kendi kararlariyla yayindan kaldiriyorlar bu hareket tarzlari asla tasvip etmiyorum biz seyirciyi hice saymak demektir ozaman bizler bu tavrı prote
    Sto ediyoruz büyük saygısızlık ona göre
    Davranilsin ilkcanmanisa

  2. Arkadaşlar başlık ve içerik ayrı olsada konuyu arayan, bu iddiaları merak edenler için yazılmış bir yazı. Zaten haberde de iddialar doğru mu diyor. Fazla abartmayın bence.

  3. Mucize doktor gelmiş geçmiş en iyi yapımlardan. Dizi uyarlama olsa da yine de ülkemizdeki nadir yapımlardan birisi .Onur tuna ise işini iyi yapan bir oyuncu. uzun süre dizide yer alacaktır.

  4. Ferman diziden çıkmasın kesinlikle ve ali ve nazlı sevgili olsunlar dizi oyuncularının hepsi birbirinden iyi ve rollerini mütiş güzel oynuyorlar kimse karakterleri değişmesin oyuncular yönlendirme yapılsın konuk oyuncular diziye girsin ama esas oyuncular hep kalsın