Mucize Doktor Taner Ölmez’in(Ali Vefa) Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Mucize Doktor Taner Ölmez’in(Ali Vefa) Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Yazar: Emre Kim Kimdir

Fox’un yeni dizisi Mucize Doktor’un başrol oyuncusu ve karakteri Ali Vefa (Taner Ölmez) dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Performansı göz dolduran oyuncu özel hayatı ile de gündemde kalmayı başarıyor. Taner Ölmez’in sevgilisi Ece Çeşmioğluı ile ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımı sonrası oyuncu ve sevgilisi yeniden gündeme gedi. Mucize Doktor Taner Ölmez’in(Ali Vefa) Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Mucize Doktor Taner Ölmez Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Ceşmioğlu da Taner Ölmez gibi oyuncudur. 1990 İstanbul doğumlu olan Ece Çeşmioğlu, Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Şuanda Icon Talent menajerlik firmasına kayıtlı olarak kariyerine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimi 2002 yılında Çocuklar Duymasın isimli dizi ile yapmış ve bu dizide Ceren karakterini canlandırmıştır.

İki Aile dizisinde emre Kınay’ın kızı rolünde oynamıştır. 2008 yılında Ufo reklamında da Furkan Kızılay ile birlikte oynamıştır. Ece ÇEşmioğlunun oynadığı diğer projeler ise şunlardır;

Yuvamdaki Düşman (Ceren)2018,Yüz Yüze (Zeynep)2017,Söz (Melisa) 2017,Kalbim Yangın Yeri (Sevda Günsoy)2016,Yaz’ın Öyküsü (Yaz) 2015,Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2016,Kuş Sinema Filmi 2015,Firar (Bahar)2011,Başlangıç 2011,Öyle Bir Geçer Zaman ki,Ev (Setanay)2009,Eyvah Halam (Asya)2008,İki Aile (Ceren Karaman)2006,Gümüş (Hilal)2005,Çocuğun Var Derdin Var 2004,Çocuklar Duymasın

Etiketler: Mucize Doktor Ali Vefa Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir? Mucize Doktor Taner Ölmez'in Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir? Taner Ölmez'in Sevgilisi Ece Çeşmioğlu Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL