Müge Anlı 11 Ekim Rıdvan Nerede? Rıdvan’a Ne Oldu?

Atv ekranlarında Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara gelen Müge Anlı iİle Tatlı Sert de yine bir kayıp vakası daha geldi. 8 Ekim’de Adana’da kaybolan Rıdvan Parlarca evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Rıdvan Parlarca neden kayboldu? Rıdvan nerede?

Rıdvan Parlarca, okulda arkadaşları ile vakit geçiriyor. Fakat okulda arkadaşları kötü yollara bulaştırdığını babası öğreniyor. Babası arkadaşları dolayısı ile Rıdvan’ı berber dükkanına çırak veriyor.

müge anlı 11 ekim rıdvan parlarca

Babası : “Berbere verince bayağı düzelen karanlık olduğunda dışarı çıkmayan bir çocuk haline geldi. ‘Baba benim işim bitmek üzere ‘der gider alırdık. Kuşlara merakı vardı. Özellikle muhabbet kuşlarına meraklıydı. İki katlı bir evden kuş satın aldı. Bu evde yaşlı bir adam var kuş satıyor. 8 ekim sabahı 6-7 tane kuş ile eve geldi. Annesi geri götür bunlar fazla dedi. Bunun üzerine kuşları geri götürmüş adam geri almamış.Bunun üzerine çok ağlamış ve muhabbet kuşlarını çalıştığı berber sahibine vermiş o saatten sonra haber yok.”

Babası ekrandan Rıdvan’a seslenerek neredeysen gel çağrısında bulundu. Kendisinin inşaatlarda duvar ustası olduğunu ve evlatları için çalıştığını belirtti. Müge Anlı’da ekrandan Rıdvan’a seslenerek eve dönmesi çağrısında bulundu.

Son Gelişmeler!

Rıdvan Parlaca’dan malesef kötü haber geldi. Adana’da sulama kanalında ölü bulundu. Amcası saçından teşhis etti. Haber acılı aileye canlı yayında verilmedi. Rıdvan’ın nasıl öldüğü ise belirsizliğini koruyor. Rıdvan’ın babası ve annesi ölen çocuğun kendilerinin çocuğu olmadığını söylüyor.   Kesin sonuç Dna testi ve Adli tıp sonuçlarına göre belli olacak.

 

Müge Anlı 10 Ekim Videosu!