Müge Anlı 23 Mart Uzmanlar Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

ATV ekranlarında yayınlanan ve Dünya genelinde üne sahip olan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli program bugün kaldığı yerden devam ediyor. Ancak tüm izleyiciler için programda bazı eksiklikler vardı. Sizlerinde kolayca tahmin edeceği üzere programda “Uzmanlar” olarak isimlendirilen Avukat Rahmi Özkan ve Arif Verimli beyefendiler yoktu.

Müge anlı uzmanlar ekrana neden çıkmadı?

Uzmanlar olarak bilinen bu iki usta ismin konulara ne kadar hakim olduklarını biliyoruz. Müge Anlı ile birlikte kayıp ve diğer vakaları çözmede ne kadar başarılı olduklarını her gün Atv ekranlarından takip ediyoruz. Ancak bu iki uzman isim, Hükümet tarafından 65 yaş altının sokağa çıkma yasağının ardından ekrana çıkamadılar.

Müge anlı 23 mart uzmanlar neden yok?

Türkiye ve Dünyayı esir olan Covid19 salgını nedeniyle Hükümet tarafından 65 yaşın altındaki tüm bireylerin sokağa çıkması yasaklandı. Uzmanlar Avukat Rahmi Özkan ve Arif Verimli’nin her ikiside 65 yaş üstünde olduğu için dışarı çıkamadılar. Haliyle programda çıkamadılar.

Müge anlı 23 mart Arif Verimli neden yok ? Hatta Arif Verimli beyefendi resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi : “66 yaşındayım. Devletimizin, Hukukun ve Sağlık Bakanımızın asla sözünden çıkmayacak insanlardanım. Muayenehanemi zaten kapatmıştım. Çalışma arkadaşlarımla evden çalışacağız. Buradan yazarım sıkılınca Winking face #evdekaltürkiye #ölümşakadeğildir” diye yazdı.

Müge anlı 23 mart Avukat Rahmi Özkan neden yok?

Avukat Rahmi Özkan ise konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Onunda yaş haddinden dolayı bir süre ekrana çıkmayacağını biliyoruz. Virüs salgını bu şekilde devam ederse ve genel olarak alınan önlemler böyle giderse bir süre daha bu iki uzman ismi ekranlarda göremeyeceğiz.

Müge Anlı ise her zamanki performansını göstererek bugünkü programda yine esti gürledi. Olaylar karşısındaki Analitik bakış açısı, kimi zaman sert ve taviz vermeden yaptığı açıklamalar ile şimdiye kadar pek çok kayıp ve cinayet vakasını çözmeye devam ediyor. Konuklarına ise her zaman ki gibi hak ettikleri saygıyı göstermeyi de ihmal etmiyor. Bizler onu sert tutumuyla biliyoruz. Ancak onun bu davranışları programı daha tutulur ve reytinglerde hak ettiği yeri almasını sağlamaktadır.

Etiketler: Müge anlı 23 mart Arif Verimli neden yok Müge anlı 23 mart Avukat Rahmi Özkan neden yok Müge anlı 23 mart uzmanlar neden yok Müge anlı uzmanlar ekrana neden çıkmadı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL