Müge Anlı Abdullah Gazi Akbıyık’ı Kim Neden Öldürdü?

Müge Anlı Abdullah Gazi Akbıyık’ı Kim Neden Öldürdü?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Abdullah Gazi Akbıyık Afyonkarahisar’da yaşamını devam ettiren kişi 18 Ocak günü ortadan kayboldu. Kaybolmasının üzerinden 10 gün geçtikten sonra dini nikahla birlikte yaşadığı Kıymet Albayrak polise gitti. Bütün aramalara rağmen Abdullah Gazi Akbıyık bulunamadı. Akıllardaki soru şu; Abdullah Gazi Akbıyık kaçtı mı, yoksa kim yada kimler tarafından öldürüldü?

Abdullah Gazi Akbıyık bulunabilmesi için eşi ve kardeşler Müge Anlı’nın programına gitmeye karar verdiler. Programa katıldıktan sonra Abdullah Gazi Akbıyık’ın kaybolmasından sorumlu olarak ok işaretleri eşi Kıymet Albayrak’ı gösterdi.

Abdullah Gazi Akbıyık kim öldürdü, neden öldürdü sorusuna gelecek olursak 15 Şubat Cuma günü atv ekranlarında son dakika haberi olarak verildi. Ve annesini korumak isterken babasını öldürdüğünü itiraf eden genç kız gözyaşlarına boğuldu.

Evet Abdullah Gazi Akbıyık’ı kızı öldürmüş ve kızı itiraf ederken şunları söyledi. Annem ölseydi bize kimse bakmazdı, bunu yapmaya mecburdum. Annem için değerdi dedi ve gözyaşlarını tutamadı.

Müge Anlı programını polis ekiplerinin gelmesi ile Abdullah Gazi Akbıyık’ı öldürmek suçundan eşi Kıymet Hanım ve kızı gözaltına alınarak savcılığa ifade vermeye götürüldú, ardından mahkemeye sevk edilmek üzere ayrıldılar.

Etiketler: Gazi Akbıyık muge anlida bugun son dakika müge anlı gazi akbıyık neden öldürüldü müge anlı son dakika


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL