Müge Anlı Bitiyor mu, RTÜK’ten Yasak mı Geliyor?

Müge Anlı programında ekranlara gelen Palu ailesinin yaptıkları tüm Türkiye’de gündem olmuş infial uyandırmıştı. Durumdan rahatsız olan Rtük devreye girdi ve Müge Anlı’nın yasaklanacağı konusu gündeme geldi. Müge Anlı yasaklanacak mı, ekrandan kaldırılıyor mu, bitecek mi?

Geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı programına katılan Palu ailesi kayıp kızlarını aramak için Müge anlı’ya müracaat etmişlerdi. ancak Müge Anlı olayları inceledikçe bu olayların arkasında daha büyük şeylerin olduğunu anladı. ailenin damadı kendisini cinci hoca olarak tanıtmış ve tecavüz cinayet taciz gibi birçok eylemi aile içerisinde işlemişti. Türkiye’de infial uyandıran bu olay emniyet müşterinin de harekete geçirmiştir.

Palu ailesinin damadı ve karısı gözaltına alınmış mahkemeye sevk edilmiştir. Tam da burada ve Rtük devreye girmiş ve programın yasaklanacağı konusu ile ilgili bir iddia ortaya atılmıştır. Aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının gündeme geldiği gündüz programlarını mercek altına alan radyo televizyon üst kurulu’nun Müge Anlı’nın programını yasaklayacağı gündeme geldi.