Müge Anlı Güven Bana Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır, Formatı ve Başvuru Formu!

Müge Anlı Güven Bana Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır, Formatı ve Başvuru Formu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli program ile ülkenin gündemini değiştiren, çözülmez denen cinayetleri ve kayıp olaylarını aydınlatan duayen isim Müge anlı yeni bir program ile ekranlara geliyor. Müge Anlı’nın yeni programı ne olacak, yarışma programının detayları gelmeye başladı…

12 yıldır gerçek olaylar üzerinden program yapan ve pek çok olayı çözen Müge Anlı 7den 70e her kesimin beğenisini kazandı. Cinayet ve kayıp olaylarındaki başarısı ile pek çok espirinin de konusu olmuştu. Müge Anlı’nın başarısına gönderme yapan takipçiler çözülmeyen polisiye olayların Anlı’ya verilmesini bile teklif etmişlerdi. Müge Anlı Atv’de Yeni Program Sunacak?

Müge Anlı sezon finalinin ardından yeni bir yarışma programı ile ekranlara gelecek. Daha önce Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana isimli yarışma programını Atv’de yeniden sunmaya başlayacak. Anlı sunacağı program ile ilgili detayları sosyal medya hesabından verdi. Takipçileri ise Anlı’nın nasıl bir program sunacağını araştırmaya başladılar. Müge Anlı, çekimlerin hafta sonu başlayacağını belirterek, yarışmanın yayın günü ve saatinin ise henüz belli olmadığını söyledi.

Müge Anlı Güven Bana Nasıl Bir Yarışma?

Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu Nerede?

Güven Bana yarışması Atv ekranlarında gösterilen ve yayın hakkının atv kanalı tarafından satın alınan bir programdır. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar yine Atv’nin resmi sitesi üzerinden Güven Bana sekmesi ile başvuru formuna ulaşabilirler. Yada Güven Bana Başvuru formuna yazının sonundaki linkten ulaşabilirler. Peki Başvuru Formunu doldururken nelere dikkat etmemiz gerekir, yarışmaya katılma şansınızı arttırmak için bu yazıyı mutlaka okuyunuz.

Güven Bana başvuru formu yaklaşık 32 sorudan oluşan bir anket görünümündedir. Soruların tamamı sizinde bildiğiniz gibi kişisel bilgileriniz den oluşmaktadır. Ad, soyad, doğum tarihi, memleket, ikametgah, eğitim durumu, meslek, medeni hal, çocuk sayısı vs gibi sorulardan oluşan 32 soru sizi beklemektedir. İlk önce resminizi yüklemeniz gerekmektedir. Yükleyeceğiniz resim en fazla 2 mb boyutunda olmalıdır.

Resim yükledikten sonra isim, soyisim ile başlayan soruları tek tek yanıtlamanız gerekmektedir. Soruları yanıtlarken mutlaka doğru bilgileri verdiğinizden emin olunuz. Ayrıca her soruyu yanıtlamaktan asla çekinmeyin. Çünkü soruların hepsini yanıtlamanız seçilme şansınızı yükseltecektir.

Bir diğer önemli konu ise hayatınızda ilginç olan anları da paylaşmanız gerekmektedir. Bu her ne kadar yarışma olsa da yarışmacıların ilginç hikayeleri izleyiciler tarafından merak edilmekte ve bu da yarışmanın izlenme oranını arttırmaktadır. Bunun için hayatınızdan ilginç anıları mutlaka anlatın. Yoksa bile normal olayları biraz abartabilirsiniz. Çünkü kanal ve yapım şirketi ilginç olayları ve kişileri programlarına çıkarmayı öncelikli olarak isterler.

Yukardaki talimatları eksiksiz yaptığınız takdirde yarışmaya seçilme şansınız artacaktır. Aklınıza takılan sorular varsa yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Müge Anlı Güven Bana başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler: müge anlı güven bana müge anlı güven bana başvuru müge anlı güven bana yarışma formatı nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL