Müge Anlı Güven Bana Yarışması İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

Müge Anlı Güven Bana Yarışması İletişim Telefon ve Whatsapp Hattı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

ATV deyince ilk olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programı akla geliyordu. Yil içinde Müge Anlı büyük bir izleyici kitlesi ile sezona veda etti. Fakat son programında yaz sezonunda da izleyici ile birlikte olacağını kendisi duyurdu. Müge Anlı büyük kitlelere hitap eden, başarısinı yaz sezonunda da devam ettirmeyi düşünen başarılı bir sonucudur. Şimdi ise Müge Anlı Güven Bana yarışmasında kendisini izleyeceğiz. Muge Anli Guven baba telefon numarası nedir? Whatsapp hattı ? Tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Müge Müge Anlı Güven bana yarışması ismi ile de dikkatleri üzerine çekti yıl içinde herkesin güvenini üzerine toplayan tuttuğunu Koparan ve birçok esrarengiz olayı Çözen bir sonucu olarak reytinglerde de kanalı en üst seviyeye çıkardı.Gunduz kuşağı programı olan Müge Anlı ile tatlı sert hergün yayınlanması onun izlenme oranlarını katladı. Ilk başladığı günden bu yana bir çok konuya parmak bastı. Ustu kapalı olayları cozume kavuşturdu. Peki şimdi Müge Anlı Güven Bana yarışması nasıl olacak? Formatı nedir? Müge Anlı Güven Bana iletişim numaraları hakkında bilgiler için haberimizin devamını mutlaka okuyun.

27 Haziran Perşembe Güven Bana Müge Anlı sunumuyla Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Türkiye’nin en başarılı programcılığından biri olan Müge Anlı ilk kez bir yarisma programınin sunuculuğunu yapacak. Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil güvenmek ve güven vermek de gerekiyor. Güven bana yarışmasında daha önce birbirini tanımayan ve ilk defa yarışma koltuğunda tanışan iki yarışmacı toplam 1000000 tl’lik ödül için yarışmaya katılacak.

Yarışmacıların kazandığı ödül miktarı arttıkça verdikleri güven sınavında heyecanı bir o kadar artacak Müge Anlı ise bu programı sunan en güvenilir isimlerden biri olarak sunucu koltuğunda oturacak. Yarışmanın sloganı ise kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız şeklinde TV ekranlarında olacak.

Güven Bana Yarışması Telefon Numarası

Tam 15 soru ve karşılığında 1000000 lira ödül. Ilk tanışan iki kişi kazandıkları ödülü paylaşacaklar. Iclerinden biri Yarı yolda vazgeçerse digeri odulun tamamini alip gidecek. Güven baba başvuru formu için tiklayiniz

Etiketler: güven bana başvuru formu güven bana telefon numarası güven bana whatsapp hattı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL