Müge Anlı Halil Ergül Öldü mü, Kim Öldürdü? Nerede?

Müge Anlı Halil Ergül Öldü mü, Kim Öldürdü? Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarının sevilen programi Müge Anlı da bu hafta esi ve kiziyla kalan Halil Ergülu konu edindi. Halil Ergul nerede? 35 gundur eve gelmedi. 35 gundur eve gelmeyen ortada olmayan Halil Ergül oldu mu? Muge Anli Halil Ergul kayip mi oldu? Öldürüldü mu? Yasiyor mu?

Bir cok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Muge Anli faili meschul cinayetleri de aydinlatmaya kayiplari bulmaya devam ediyor. Muge Anli ya kayip olarak gelen Halil Ergul cinayet vakasina mi dönüştü? Halil Ergul öldüyse kim öldürdü?  Halil Ergul nerede?

25 Araliktan beri kayip olan Halil Ergül anneanneme gidiyorum diye evden ayrildigini ve bir daha geri dönmediği dile getiren kizi ve esi uzgun olduklarini belirtti. Kaybolmasinin ardindan 9 gun gecmis sonrasinda annesi kizini polise gondermis. Babasinin kayip oldugunu bildirmesini istemisti. Peki neden 9 gun bekledi hemen ertesi gun gitmedi? Soru isaretleri ile dolu olayda Halil Ergul öldüğü şüphesi kardesi ve enistesini tedirgin etti.

Olayi Muge Anliya tasiyan Selvinaz ve Nusrettin kardesler Halil Ergül u aramaya koyuldu. 9 gun boyunca kayip olan Halil Ergul icin meraklanan kardesler aranmadan polise gidilmis olmasi olayi daha da esrarengiz hale getirdi.

Halil Ergul icin mahalledeki cami cemaati ise kizi tarafindan surekli tartaklandigini ve yine kızı tarafindan evden kovuldugunu soylediler. Kayboldugu gun bile bunlari anlattigini dillendirdiler. Halil Ergül un kızı ise babasinin epilepsi hastasi oldugunu ve ilaclari kullanmadigini soyledi.

Tum gözler Halil Ergul un hayati uzerine odaklandi. Halil Ergul öldü mu kim öldürdü? yasiyorsa nerede Ne zaman ortaya cikacak?

Etiketler: Halil Ergul kim öldürdü Muge Anli Halil Ergul nerede Muge Anli Halil Ergul Öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL