Müge Anlı ile Tatlı Sert Seher Okusal’ı Kim Neden Öldürdü? Korkunç İddialar!

Müge Anlı ile Tatlı Sert Seher Okusal’ı Kim Neden Öldürdü? Korkunç İddialar!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir ilginç olaylar zinciri daha gündeme geldi. Palu ailesinden sonra yeni bir “Okusal Ailesi” gündemi meşgul etti. 4 yıldır haber alınamayan Seher Okusal hakkında söylenenler Palu ailesini anımsatır nitelikte.

Olaylar Seher Okusal’ın kızı Sevilay Aha’nın Müge Anlı’ya annesini bulmak için başvurması ile başladı. Seviley Aha’nın ve telefonla programa bağlanan şahitlerin anlatımı ile Seher Okusal’ın öldürülüp cesedinin yok edildiği iddialarının doğruluğu ağır basmaya başladı. Peki iddialar neler, Seher Okusal kimdir, neden ve nasıl kayboldu?

Seher Okusal’ın kızı Sevilay Aha’nın anlatımı şöyle; “Annem babamı defalarca terk etmiş. Babam da her seferinde geri getirmiş. Annem babamla evliyken yaşlı bir adama kaçarmış. Babam annemi o adamla görünce ise annem onu akrabam diye tanıtmış. Ancak 2007 yılında amcamla annemin bir ilişkisi olmuş. Ondan sonra babamdan ayrılmışlar. Aynı sene içerisinde babam bir evlilik daha yapmış.”

Telefonla canlı bağlanan Sevilay Aha’nın teyzesi, kayıp olan kardeşi ile ilgili ilginç bilgiler verdi. Kadın şunları ekledi; “Mevlüt ağabeyimin ablamı öldürdüğünü düşünüyorum. Hatta ağabeyim, ablam kaybolduktan sonra uyuşturucuya da bulaşmış ve tavırları değişmiş. Ben ağabeyimle görüşmüyorum ama cinayetten sonra olmuş bu değişiklikler. Cinayet olmasa ağabeyim neden bu kadar değişsin” dedi.

7 Yıldır haber alınamayan Seher Okusal

Yine telefonla bağlanan Seher Okusal’ın halası Güllü de cinayeti Mevlüt’ün işlediğini ve Seher Okusal ile Mevlüt Okusal arasında para kaynaklı bir tartışmanın yaşanmış olduğunu söyledi. Güllü’ye göre; Seher Okusal, abisi Mevlüt Okusal’dan para istedi, Mevlüt Okusal ise ‘Para kolay kazanılmıyor’ dedi ve iki kardeş arasında bu yüzden kavga yaşandı. Hatta iddiaya göre Mevlüt kardeşi Seher’i bu kavga sonrasında öldürdü.

Seher Okusal’ın kızı Sevilay Ala

İddiaları asıl korkunç kılan ise Seher Okusal’ın cesedinin köpeklere yedirildiği ifadeleri idi.  Müge Anlı’nın Seher’in kimliği ile yaptırdığı araştırma neticesine de 7 yıldır hastane kaydının olmadığı ve resmi bir kuruluştan işlem yapılmadığı tespit edildi. Bu araştırmalar da Seher’in öldürüldüğü iddiasını doğrulamaktadır.

Etiketler: müge anlı seher okusal nerede müge anlı seher okusal olayı müge anlı seher okusal'ı kim öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL