Müge Boz’un Sevgilisi Caner Erdeniz Kimdir? İşi, Yaşı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Oyuncu Müge Boz şimdi ise sevgilisi Caner Erdeniz ile evlilik kararı ile gündeme geldi. Müge Boz ile Canre Erdeniz evlilik kararı aldı. Peki Müge Boz’un evlencei Caner Erdeniz kimdir?

Caner Erdeniz, 1987 İzmir doğumludur. 32 yaşında olan basketbolcu 198 cm boyundadır. Şuanda Galatasaray’da oynayan sporcu 2004 yılında profesyonel kariyerine başlamıştır. Hadi isimli uygulamada sunuculuk yapan Müge Boz ile geçtiğimiz aylarda aşk yaşamış ve nişanlanmıştır.

97 kilo ağırlığında ve 198 cm boyundadır. Şuanda Galatasaray’da oynamaktadır. Katıldıkları bir davette ortak arkadaşları tarafından tanıştırılmıştır. Geçtiğimiz aylarda aile arasında küçük bir törenle Müge Boz ile nikahlanmışlardı. Caner 2003 yılında daha önce alt yapısında yetiştiği Pınar Karşıyaka’da profesyonel anlamda başladı. 2012-2014 yıllarında TED Kolejleri’nde 100 maça çıkarak kariyerinin en büyük başarısını elde etti.

2019 nisan ayı gibi Galatasaray’a geldi. Şuanda da Galatasaray takımında oynanaktadır. 32 yaşındakis sporcu Müge Boz ile yaşadığı aşkı evlilikle taçlandırmak istemektedir. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Etiketler: basketbolcu caner erdeniz kim caner erdeniz kimdir müge boz caner erdeniz kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL