Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt İle 2. Sayfa Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt İle 2. Sayfa Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Magazin gündeminin nabzını tutan alanında profesyonel isimler Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ekranlara tekrar dönüyor. Bir süredir sadece online olarak ünlüler camiasında olup bitenleri takipçileriyle paylaşan ikili 2. Sayfa isimli programla yeniden ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu 2. Sayfa ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? 

Senelerce Kanaltürk ekranlarında yayınlanan ve kanalın kapatılmasıyla Kanal D ekranlarında Renkli Sayfalar ismiyle yayınlanmaya devam eden program geniş bir izleyici kitlesine sahipti. Aldığı reytingler de ortalamanın üstündeydi. Fakat programın yapımcısı ve kanal sahibi programın formatında değişime gitmek isteyince Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel bu konuda kesin tavırlarını ortaya koydu. Ve bugüne kadar devam ettirdikleri çizgilerinden çıkmayacaklarını gerekirse programdan ayrılacaklarını açıklamışlardı.

Kısa süre sonra Renkli Sayfalar programı final yapmış ve Müge Dağıstan ile Gülşen Yüksel ekranlardan uzak kalmıştı. Sağlam kaynaklardan aldıklarımız bilgiler doğrultusunda Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’le 2. Sayfa çok yakında Teve2 ekranlarında izleyici karşısında olacak.

Müge Dağıstanlı Ve Gülşen Yüksel magazin dünyasının en iyi yorumcuları ve sunucuları arasında yer alıyor. İkilinin ekranlarda olmasını isteyen geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Teve2 ekranlarından izleyicisiyle buluşması planlanan programın ağustos aylarında yayın hayatına başlacağı öne sürüldü.

Etiketler: 2. sayfa ne zaman başlayacak gülşen yüksel ve müge dağıstanlının yeni programı ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL