Müge ve Gülşen’le 2.sayfa Gülşen Yüksel Salt’ın Kocası Metin Salt Kimdir? Ne İş Yapıyor Yaşı Kaç

Müge ve Gülşen’le 2.sayfa Gülşen Yüksel Salt’ın Kocası Metin Salt Kimdir? Ne İş Yapıyor Yaşı Kaç

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Müge ve Gülşenle 2. Sayfa daha önce TV2 ekranlarında 23 temmuz’dan itibaren hafta içi her gün magazin haberlerini yorumlamis ve izleyicileri ekranlara kilitlemisti. Başarılı yapımı Kanal D fark edince Müge ve Gülşen’le 2 sayfa Kanal D’nin yayın akışına girdi. İzleyiciler özellikle Gülşen Yüksel Salt kim? Gülşen Yüksel Salt’in kocası kim Gülşen Yüksel salt in kocası Metin salt ne iş yapıyor nerede çalışıyor kaç yaşında gibi sorunlarla boğuşmaya başladı.

Uzun süre magazin programı sunduktan sonra bir süre dinlenmeye geçen Gülşen Yüksel Salt daha sonra Tv2 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan magazin programıni sundu. Daha sonra 29 Ekim Pazartesi günü Kanal D ekranlarında deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt samimi ve neşeli sunumuyla Müge ve Gülşen le 2. Sayfa programına başladı.

Hafta içi her sabah canlı yayınla Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Her bölüm programa konuklarla devam eden Müge ve Gülşen le 2 sayfa ilk bölümünde sosyal medya fenomeni Damla Bilinç’ten ‘Bu benim Öyküm’ şarkısı ile büyük beğeni topladı. Programda özel röportajlar ve magazin haberleri ile gündemin nabzını tutan ikili hayata dair tüm gelişmeleri burada izleyicilere kendi yorumlarıyla vermeye çalışıyorlar.

Hafta içi her gün saat 9.30 da Kanal D ekranlarında olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfada haber sunan Müge Dağıstanlı büyük kitlelerce merak edilen kişiler arasına girmistir. Sizler için Gülşen Yüksel Salt kimdir Gülşen Yüksel Salt’ın kocası kim Gülşen Yüksel Salt’ın kocası Metin Salt Kimdir? Sorularına ise önce Gülşen yüksel’in kim olduğunu dan başlayarak cevaplayalım.

Gülşen Yüksel salt 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş yengeç burcu dur. Kahverengi gözleri 1 64 boyu vardır. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız güzel sanatçı sunuculuk ve kendini büyük kitlelere tanıtmıştır. Daha önce renkli sayfalar adındaki programda sunuculuk yapan Gülşen Yüksel Müge Dağıstanlı ile beraber bu yola baş koymuştur. Gülşen Yüksel Vatan gazetesinin magazin müdürü olarak da görev almış bu gazeteden sonra Sabah gazetesinde çalışmaya da başlamıştır. 2015 yılında 2 sayfa adındaki programda sunuculuk yapmaya başlayan Gülşen Yüksel salt daha sonra Kanal D ekranlarında sunuculuğa başlamıştır.

2012 yılında ise Metin salt ile evlenmiştir. İşini severek yapan Gülşen Yüksel gazeteciliğin yanında köşe yazarı ile de tanınmaktadır. Gülşen Yüksel salt ın eşi Metin salt ise Vestek’in genel müdürü iken Yani 2012 yılında nikah masasına oturmuştur.

Etiketler: Gülşen yüksel saltın kocası kim gülşen yüksel saltın kocası metin salt kim müge ve Gülşen'le 2. Sayfa Gülşen Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL