Muhteşem İkili Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak? Resmi Açıklama!

Muhteşem İkili Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak? Resmi Açıklama!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TMC Film’in yapımcılığında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Muhteşem İkili’den tehlike çanları mı geliyor! Çiçeği burnunda dizinin final yapıp yapmayacağı ile ilgili dedikodular ayyuka çıkarken resmi bir açıklama da geldi. Muhteşem İkili Final mi Yapacak? Karar verildi mi, dizi ne zaman final yapacak?

Kadrosunda İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (MKC), Özge Gürel, Öykü Karayel, Zafer Algöz, Engin Şenkan, Eren Hacısalihoğlu gibi isimlerin yer aldığı Muhteşem İkili reytinglerdeki karnesi pektre yüz güldürmedi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 5. Bölümü ile reytinglerde, AB’de 6. ABC1’de 8. Ve Totalde ise 18. Olmuş ve hem kanalını hem de yapım şirketini üzmüştü. Konuyu Sina Koloğlu Milliyet’teki köşesine taşıdı. Koloğlu, dizinin final yapacağı söylentilerini kanal ve yapım şirketindeki ilgililere iletmiş. İşte Sina Koloğlu’nun yazısındaki o kısım;

‘Muhteşem İkili’ final mi yapıyor?

“‘Muhteşem İkili’nin beklenen izlenme oranını almadığı ve  erken final yapacağına dair yazılar çıktı. Sordum, “Nedir durum diye?” Şöyle bir yanıt aldım: “Nereden çıktı? Herhangi bir sorun yok, memnunuz.” Baktım duruma kan testi sonucuna; demir eksik ve kan şekeri yüksek gibi geldi. Takviye lazım… Bu arada diziye yeni bir karakter gelecek, gizemli bir kadın…”

Sina koloğlu’nun aldığı bilgilere göre kanal ve yapım şirketi son kozlarını oynayacak gibi. Belki final kararı yok ama en azından finale doğru giden bir dizi var gibi. Anlaşılan son kozlar masaya yatırılmış. Dizinin izlenme oranlarını arttırmak için yeni karakterler diziye dahil ediliyor. Bakalım final kararı için anons ne zaman yapılacak, hep beraber bekliyoruz.

Güncelleme: 7 Şubat 2019 Perşembe günü itibari ile Muhteşem İkili’den final kararı geldi. 12 Şubatta yayınlanacak olan 12. Bölüm ile dizi final yapacak. İşte Muhteşem İkili 12. Bölüm Final fragmanı

Muhteşem İkili 12. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: muhteşem ikili final muhteşem ikili ne zaman final yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL