Muhteşem İkili Neden Gün Değiştirdi? Final mi Yapacak?

Muhteşem İkili Neden Gün Değiştirdi? Final mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tmc apımcılığında ekranlara gelen Kanal D’nin sevilen dizisi muhteşem ikili geçtiğimiz günlerde gün değişikliği kararı almış ve artık salı günleri ekranlara gelmeye başlamıştır. Peki dizi neden gün değiştirdi, yoksa final mi yapacak?

başrollerini İbrahim Çelikkol Kerem Bursin Özge Gürel ve öykü Karayel’in paylaştığı muhteşem ikili dizisi perşembe günleri ekranlara geliyordu. kanal ve yapım şirketinin ortak kararı ile dizinin günü değişti ve bizi artık salı günleri Kanal D ekranlarında saat 8 de başlayacak. Böyle bir karar neden alındı, kötü giden bir şey mi var, bu alınmış karar bir final kararının habercisi mi?

Bildiğimiz gibi gün değişikliği kararı aslında diziler için normal bir karar değil. Kendi gününde beklediği performansı gösteremeyen diziler kanal ve yapım şirketinin ortak kararı ile gün değişikliği ne gider ve genellikle gün değişikliğinden sonra ise dizi final yapma kararı alır. muhteşem ikili dizisi ile ilgili böyle bir kararın geleceği muhakkak gözüküyor. Çünkü Salı günü gerçekten önemli ve güçlü diziler var. Örneğin eşkiya dizisi, kadın dizisi ve yeni başlayan halka dizisi bunlardan sadece 3 tanesi. Eşkiya ve kadın dizisinin gerçekten sabit bir izleyici kitlesi bulunmakta. Halka dizisi ise geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi ve Bir hayli izleyici kitlesine ulaştı.

Kısaca böyle güçlü dizilerin yer aldığı salı gününe yayınlanma kararı almak beyhude bir hareket gibi gözüküyor. dizinin yakın zamanda final kararı alarak ekranlara veda edeceğini söyleyebiliriz. Bekleyelim ve görelim. Siz değerli takipçilerimizin ise bu konu ile ilgili görüşlerini merak ediyoruz, yorum yaparak görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: muhteşem ikili bitecek mi muhteşem ikili final mi yapıyor muhteşem ikili neden gün değiştirdi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL