Muhteşem İkili Salı Günü Neden Yoktu, Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Muhteşem İkili 29 Ocak’ta neden yoktu, final mi yaptı, yayından kalktı mı? 11. bölüm ne zaman olacak mı? Tümm soruların cevapları, hepsi haberimizde.

29 Ocak Salı günü bildiğiniz gibi Kanal D’nin yayın akışı değişti ve Muhteşem İkili ekranlara gelmedi. Neden yayın akışı değişti? Kanal D haber sunucusu Buket Aydın’ın canlı programından dolayı ortak canlı yayın yapıldı. Buket Aydın öncesi saat 19-45 Melek Deneyi yayınlandı ve sonrasında ise 21.00 da Buket Aydın ile 40 programı yayınlandı .

Peki Muhteşem İkili haftaya olacak mı, 11. bölüm yayınlanacak mı diye soranlara Kanal D açıkladı. 5 şubat salı günü Muhteşem İkili 11. bölümü ile sizlerle olacak. Ancak sevilen dizi 13. bölümle final yapacak. Muhteşem İkili final mi yapacak başlıklı yazımızı BURADAN okuyabilirsiniz. Peki merak edenler için son bölümünde neler olmuştu, hadi hatırlayalım.

Muhteşem İkili’nin 22 Ocak Salı günü yayınlanan 10. bölümünde Barca, MKC’nin intikamını almak için harekete geçiyor!

MKC, Tayfun’un adamları tarafından vurulması üzerinden onbeş gün geçmiştir. Ameliyatı sonrasında omuriliğine yakın bir yerdeki kurşun çıkarılamamıştır. Bu yüzden his kayıpları ve bayılmalar yaşayan MKC sevenlerini üzüntüye boğmuştur. Onun bu durumunu kafaya takan kişi ise, Barca’dır. Çünkü, ortağını koruyamamanın verdiği vicdan azabı ile büyük acı çekmektedir. Tek amacı vardır; o da, ortağını bu duruma sokanlardan intikam almaktır.

MKC’nin bu duruma düşmesine neden olan Tayfun ise, daha büyük birisine hizmet etmektedir. Yüzünü kimsenin görmediği büyük patron (Profesör) işine çomak sokan ikilimizi hedefine alır. Barca’nın intikam hırsıyla burnunun dibine girmesi onu öfkelendirmeye başlar. Özellikle sınırdaki silah kaçakçılığı içini baltalamasından endişe duymaktadır.

Barca’nın kendi imkanlarıyla kendisine yakınlaşmasının verdiği tehlikeyi bildiğinden yakaladığı fırsatı iyi değerlendirir. Barca’nın takip ettiği Profesör’ün adamlarına ait arabalar terk edilmiş bir fabrikaya gelir. Burada tek başına çatışan Barca kurşunların bitmesi nedeniyle yakalanır. Profesör, Barca’yı kimsenin bilmedi mahsenlerine kapatır.

Etiketler: muhteşem ikili final muhteşem ikili neden final muhteşem ikili neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL