Murat Ceylan Yarışmaya Devam Edebilecek Mi?

Murat Ceylan Yarışmaya Devam Edebilecek Mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de 27 mayıs oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında talihsiz bir kaza yaşayan Murat Ceylan’ın yarışmaya devam edip edemeyeceği herkes tarafından merak edildi.  Tüm soruların yanıtı ve fazlası haberimizin devamında…

27 mayıs pazar akşamı ünlüler ve gönüllüler takımı 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun yarışmacıların daha önce yarıştığı ve aşina olduğu bir parkurdu. Çok spesifik ya da yorucu bir parkur değil fakat dikkat, konsantre ve beceri gerektiren aynı zamanda 3 kişiyle birlikte oynandığı için takım ruhu da gösteren bir parkurdu. İki kişi salıncaktaki takım arkadaşlarını çubukları yerleştirmesi gereken bölüme doğru çekip onun başarılı olmasını sağlıyorlar.

Salıncağın bağlı olduğu kalın demirler bulunuyor. Murat Ceylan oyun sırasında arkadaşlarının biraz hızlı çekmesi sonucunda boynunu sert bir şekilde bu demirlere vurdu. Yarışmacı çok acı içinde uzun süre kıvrandı. Ve Metin Kuş hemen müdahale etti. Kısa bir süre tedavi sürecinin ardından Murat Ceylan’ın yarışmaya devam etmesine karar verildi.

Murat Ceylan hayranlarını ve takipçilerini sevindiren haberi verelim, Murat Ceylan, yarışmaya devam edecek. Sağlık durumunda yarışmadan diskalifiye olmasını gerektiren bir sağlık durumu yok. Aynı zamanda bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında ünlüler takımı da adeta birbirine girdi. Önce Mustafa Kemal ve Turabi ardından Turabi ve Adem sert bir kavgaya tutuştu.

Murat Ceylan Yarışmaya devam edebilecek mi sorusunu sizler için yanıtladık. Çok olaylı ve hareketli bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor. İyi seyirler dileriz.

Etiketler: murat ceylan yarışmaya devam edecek mi survivor murat ceylan sakatlandı survivor murat ceylan yarışlara devam edebilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL