Mustafa Ceceli’nin Eski Eşi Sinem Gedik’le İlgili İddialar Doğru Mu?

Mustafa Ceceli’nin Eski Eşi Sinem Gedik’le İlgili İddialar Doğru Mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Öncelikle olayla ilgili mahkemenin gizlilik kararı aldığını ve iddiaların kesinlikle ispatlanmadığını duyurup konuyla ilgili sadece söylentileri haberimizde paylaşıyoruz.

Son dakika haberi olarak gündeme düşen Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Ceceli hakkında şok iddialar ortaya atıldı. Cengiz Semercioğlu’nun yazısında Sinem Gedik’in şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğunu iddia etti. Gündeme bomba gibi düşen iddialar doğru mu? Cengiz Semercioğlu’nun açıklamaları haberimizde!

Mustafa Ceceli 2017 yılında Selin İmer’le ilişkisi olduğu ortaya çıkmış ve eşi Sinem Ceceli’den boşanarak Selin İmer ile evlenmişti. Mustafa Ceceli her fırsatta olayın gerçek yüzünün bu olmadığını dile getirirken son çıkan haberler herkesi şaşırttı. İşte Cengiz Semercioğlu’nun ortaya attığı iddialar şöyle;

Cengiz Semercioğlu’nun “sonunda“ diyerek başladığı açıklamalarda Sinem Gedik’in İntizar’la yakınlaştığı ve beraberlik yaşadığı yazıyordu. Cengiz Semercioğlu’nun bu şok iddiaları kısa sürede bütün kamuoyuna duyuruldu.

Cengiz Semercioğlu’nun bu yazısının ardından İntizar’ın yapım şirketinden sanatçı ile yollarını ayırdıkları yönünde açıklamalar gelmesi herkesi daha çok şaşırttı.

Mustafa Ceceli’nin oğlu Arın’ın velayetini almak için son olarak bu yola başvurduğu ve Sinem Gedik’in İntizar’la olan görüntülerini mahkemeye sunduğu iddia ediliyor.

İddialarla ilgili herhangi bir belge ya da kanıta ulaşamadığımız için doğruluk payı konusunda açıklama yapmamız doğru olmayacaktır.

Etiketler: cengiz semercioğlunun sinem gedik ve intizarla ilgili yazsısı sinem gedik hakkındaki iddialar doğru mu sinem gedik intizar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL