Müzisyen Metin Kor Öldü Mü? Kim Öldürdü?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Antalya’nın Kaş ilçesinde 22 haziran tarihinde kaybolan müzisyen Mert Kor’dan 7 gündür haber alınamıyordu. Mert Kor’un arama çalışmaları uzun süredir devam ediyordu. Fakat ne yazık ki başarılı müzisyenden kötü haber geldi. Mert Kor’un kamp yaptığı alanın yakınlarında cansız bedenine ulaşıldı.

43 yaşındaki müzisyenin cesedine kamp yaptığı alanın 500 metre ilerisinde rastlandı.  İstanbul’da ikamet eden müzisyen Metin Kor, 20 Haziran’da tatil için Antalya’nın Kaş ilçesine geldi. 21 Haziran’da 06 KA 1279 plakalı aracıyla çadır kurmak ve kamp yapmak için Gömbe Yaylası’na geçti.  Yaylaya tırmanarak aynı gün Kaş ve Muğla’nın Seydikemer ilçeleri sınırındaki İkiz Göller Bölgesi’ndeki çoban evlerinin yanına çadırını kurdu.

22 Haziran günü çobanlarla sohbet eden  ve aynı gün eşi Evin Doğan Kor ile mesajlaşan Metin Kor’dan 23 Haziran Cumartesi gününden sonra bir daha haber alınamadı. Eşinin meraklanması ve  haber vermesi üzerine Metin Kor’un bulunması için arama çalışmaları başlatıldı.

AFAD VE AKUT ekipleri hem yerden hem havadan hummalı bir çalışma yürüttü. Eşi Evin Kor çadırının yırtıldığına dikkat çekerek kaçırıldığını düşündüğünü söyledi. Fakat arama işlemleri bugün sonuçlandı ve başarılı müzisyenin kamp yaptığı alanın 500 metre ilerisinde kayalıkların yanında bulundu.

Şimdilik Metin Kor’un nasıl öldürüldüğü bilinmiyor. Otopsi sonuçlarının ardından durum daha da netlik kazanacak.

Etiketler: mert kor nasıl öldü mert koru kim öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL