Nazlı Çelik Star Haberden Neden Ayrıldı? Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Nazlı Çelik Star Haberden Neden Ayrıldı? Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin hafta içi Ana Haber Bülteninin sunan Nazlı Çelik, 26 haziran salı ekranlara veda etti. Nazlı Çelik Star Tv’de yaz sezonun başladığı söyledi ve izleyenlere iyi dilekler sunarak veda etti. İzleyenler Nazlı Çelik Star haberden neden ayrıldı sorularına yanıt aradı.

Nazlı Çelik iyisiyle kötüsüyle dolu dolu bir dönem geçirdiğini zaman zaman üzücü zaman zaman güldüren haberleri ekrana getirdiğini dile getiren Nazlı Çelik Star haberden neden ayrıldı. Tamamen kanalın yaz sezonuna girmesiyle ilgili bir durum olduğunu dile getirdi. Nazlı Çelik; Yeni sezonda tekrar Ana Haber Bültenini sunmaya devam edecek. Fakat yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için kısa bir tatil yapacak.

Nazlı Çelik neden yok neden haber sunmuyor sorularının yanıtını sizler için vermiş olduk.  Yaz sezonunda haber bültenini yeni isimler devam ettirecek. Star Tv’nin tecrübeli haber spikeri Nazlı Çelik sezon boyunca birbirinden önemli haberleri başarıyla ekrana getirdi. Kendi yorumlarını da katarak bir çok haberin önemini ve değerini izleyenlere daha güzel empoze etmeyi başardı.

Terörle verilen mücadelede düşüncelerini çekinmeden dile getiren ve terörle mücadelede en önemli paya sahip Türk askerlerini defalarca ziyaret edip onlara destek olan haber spikeri Nazlı Çelik yaklaşık 3 ay boyunca ne yazık ki ekranlarda olmayacak. Star Tv, yaz sezonu Ana Haber sunuculuğunu Star Tv bünyesinde çalışan diğer spiker arkadaşlarına devretti.

Etiketler: nazlı çelik neden haber sunmuyor nazlı çelik neden yok nazlı çelik star haberden neden ayrıldı


Yorumlar

  • mehmet. alak

    iyi. Bir. Sezon. Gecirmenle. Yeni. Sezonda. Tekrar. Nazliyi Gormek. Isteriz

Yorum yaz