Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri? (Star Tv 2018)

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri? (Star Tv 2018)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TMC Film’in Star ekranlarında yayınlamaya hazırladığı Uğur Yücel’in yöneteceği dizi Nefes Nefese’nin çekimlerine başlandı. Selin Tunç’un kaleme aldığı dizi Nefes Nefese daha önce Mavera ve Kaçak isimleri ile anılıyordu. Çekimleri başlayan dizinin cast çalışmalarında ise sona gelindi. Nefes Nefese dizisinin nerede çekildiği ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri? (Star Tv 2018)

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenerler, Gülçin Santıcıoğlu, Caner Şahin gibi isimlerin yer aldığı dizinin aksiyon ve dram içerikli olması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu kadar merak edilen konulardan biride dizinin çekim yerleri. Dizinin çekimleri şu an başlamış durumda. 2018 yılı ocak veya şubat ayında yayınlanması beklenen dizinin çekim yerlerini yazımızda açıklıyoruz.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Nefes Nefese’nin çekim yeri ilk olarak İstanbul olarak belirlendi. İstanbul sonrası ise dizi Adana ilinde çekimleri devam edecek. Buradan dizinin konusu hakkında da bir şeyler çıkarılabilir. Esasında dizinin çekim yeri Adana ilidir. Ancak İstanbul’da da aksiyon dolu sahnelerin çekileceğini düşünüyoruz. İstanbul’da hangi semtlerde çekim yapılacağı konusunda henüz bilgi verilmedi. Şimdiden içeriği merak edilen dizinin hangi gün yayınlanacağı ise şu an için belli olmadı. Adana’da sahil kısımları ile doğal manzaralı yeşillik alanlarda da çekimler yapılacak.

Son dönemlerde Star Tv dizi konusunda atağa geçmiş durumda. Nefes Nefese dizisinin yanında yeni yılda Jet Sosyete ve Babamın Günahları gibi dizileride izleyici ile buluşturacak. Tabiki bu dizilerle birlikte bazı dizilerde sona eriyor. Bu diziler Hayat Sırları ve Dolunay dizileri oldu. Siz Nefes Nefes’e dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dizi sizce tutacak mı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Nefes Nefese Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: nefes nefese adanada nerede çekiliyor nefes nefese çekim yerleri nefes nefese dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL