Nefes Nefese Dizisi Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu (Star Tv 2018)

Nefes Nefese Dizisi Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu (Star Tv 2018)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TMC Film tarafından  Star Tv için yapılan Nefes Nefese dizisinin 2018 yılı Ocak- Şubat ayları içerisinde ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin ismi daha önce Kaçak ve Mavera olarak belirlenmiş ancak çekim aşamasına geçildiğinde dizinin son ismi Nefes Nefese olarak belirlenmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Uğur Yücel otururken aynı zamanda oyuncu olarak da dizide yer alacak. Selin Tunç’un yazdığı dizi Nefes Nefese çekimleri ilk olarak İstanbul’da başladı sonrasında ise Adana ilinde çekimlere devam edilecek. Konusu henüz netleşmeyen dizinin cast çalışmaları devam ederken Nefes Nefese dizisinde rol alacak oyuncu kadrosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Nefes Nefese Dizisi Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu (Star 2018)

Nefes Nefese Uğur Yücel Kimdir?

1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Belediyesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Aslen Vanlı olan oyuncu 1984 yılında Fahriye Abla dizisinde rol aldı. Bir çok dalda ödül alan oyuncu Ejder Kapanı filmindeki rolü ile beğeni topladı. Son olarak İçerde dizisinde rol almıştı.

[mavitext]Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Nefes Nefese Şükrü Özyıldız Kimdir?

1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi rum babası karadenizli olan oyuncu Ege Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alan oyuncu kafes dövüşçülüğü de yaptı. Son olarak Çoban Yıldızı dizisinde rol almış ve büyük bir beğeni toplamıştı. Oyuncunun yeni dizideki performansı merak konusudur.

Nefes Nefese Melisa Şenolsun Kimdir?

1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.71 boyunda 51 kg ağırlığındaki güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol almış ve beğeni toplamıştır. Melisa Şenolsun’un dizide Şükrü Özyıldız ile partner olması bekleniyor.

[pembetext]Jet Sosyete Dizisi İçin Tıklayınız![/pembetext]

Nefes Nefese Şebnem Hassanisoughi Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Şebnem, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans bölümlerini bitirmiştir. Oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Eftalya karakterini canlandırmıştır. Son dönemdeki oyunculuğu ile dikkat çekmektedir.

[pembetext]Nefes Nefese Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Nefes Nefese Ezgi Şenerler Kimdir?

1993 yılında Ankara’da doğdu. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümünde okudu. Oyuncu Bodrum Masalı dizisinde rol almıştır. 168 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Oyuncu son dönemdeki rolleri ile yapımcıların dikkatini çekmiştir. Dizide hangi karakteri oynayacağı henüz bilinmiyor.

Nefes Nefese Gülçin Santırcıoğlu Kimdir?

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Opera ve Şan Bölümü mezunudur. Oyuncu Kara Ekmek, Kırımlı, Osmanlı Tokatı, Doktorlar, Sensiz Yaşayamam isimli dizilerde rol aldı. Oyuncu dizilerdeki performansı ile göz dolduruyor.

Nefes Nefese Deniz Hamzaoğlu Kimdir?

Deniz Hamzaoğlu, 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. 175 boyunda 90 kg ağırlığındadır. Karadayı dizisindeki performansı takdir toplamıştır. Bu dizide kötü mü yoksa iyi bir karakteri mi canlandıracak merak ediyorum.

Nefes Nefese Nik Xhelilaj Kimdir?

1983 yılında Arnavutluk’ta dünyaya gelen oyuncu askeri lise için İstanbul’a gelir. Kuleli Askeri Lisesi’nde okumaktan vazgeçen oyuncu tekrar Arnavutluk’a geri döner. Arnavutluk’ta Güzel Sanatlar’da oyunculuk eğitimi alır. Türkiye’de Kayıp Şehir dizisinde Kadir rolü ile tanınan oyuncu son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı. Türkiye’de parlayan genç bir oyuncu olmayı başardı.

Nefes Nefese Caner Şahin Kimdir?

1992 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Arkadaşları ile birlikte tiyatro Lahza’yı kurdu. Burada oyunculuk dışında yönetmenlik yapmaktadır. Son olarak Tutsak dizisinde rol almıştır. Oyuncu dizilerde gösterdiği performası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Nefes Nefese Dizisi Fragmanı!

Etiketler: nefes nefese hangi kanalda nefes nefese oyuncuları nefese nefese dizisi konusu nefese nefese oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL