Nefes Nefese Rüya Kimdir? ( Melisa Şenolsun)

Nefes Nefese Rüya Kimdir? ( Melisa Şenolsun)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Nefes Nefese dizisi merakla beklenirken dizinin ilk fragmanı merak uyandırdı. Dizinin ilk fragmanında ise Rüya karakterini canlandıran oyuncuya ise ilgi bir hayli fazla oldu. Dizide Rüya karakterini canlandıran oyuncu Melisa Şenolsun’dur. Melisa Şenolsun ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Nefes Nefese Rüya Kimdir? ( Melisa Şenolsun)

Melisa Şenolsun 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.71 boyunda 55 kg ağırlığında olan güzel oyuncu Kahverengi gözlere sarı saçlara sahiptir. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesinden mezun oldu. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlayan oyuncu terazi burcudur. Melisa Şenolsun’un sevgilisi ise Mehmet Ozan Dolunay’dır. 3 yıla yakın bir ilişkisi olan oyuncu ilişkisi ile ilgili ” sevgi emekti, emekse hiç vazgeçmemekti” sözleri dile getiriyor. Oyuncu olamasında ilkokuldaki tiyatro hocasının ve Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndaki Azat hocasının katkılarını dile getirmektedir.

Melisa Şenolsun, oyunculuğa başlaması ile ilgili olarak; abisi Efecan Şenolsun oyunculuk yapmaya başlamış, sonrasında abisinin yanına taşınmış, sonrasında ise kendisini deneme çekimlerinde bulmuştur. Melisa Şenolsun kendisini en çok üzen şeyin ise yalan, güvensizlik, samimiyetsizlik olarak gösteriyor. Aynı anda üç dört kitap birden okumayı seven oyuncu Harry Potter izlemeyi, Star Wars müziklerini dinlemeyi çok seviyor. Oyuncu bir çok sinema ve reklam filmlerinde rol alırken dizi ve tiyatrolarda oynamıştır.

[mavitext]Nefes Nefese Dizi ve Jenerik Müziği? Tıklayınız![/mavitext]

Melisa Şenolsun, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Beste Kökdemir, Dilan Deniz Çiçek ile birlike rol almış, Hande karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2015 yılında ise Star ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir ve Onur Büyüktopçu ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2016 yılında Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Ceren karakterini canlandırmıştır. Melisa Şenolsun son olarak 2017 yılında Babam filminde rol almış Feride karakterini canlandırmıştır. Filmde Çetin Tekindor, Berken Güven, Erkan Kolçak Köstendil, Seray Gözler ile birlikte rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde rol almıştır.

[saritext]Nefes Nefese Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Nefes Nefese Melisa Şenolsun Videosu

Etiketler: nefes nefese rüya gerçek adı nefes nefese rüya kim nefes nefese rüya oynadığı diziler nefes nefese rüya sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL