Nefes Nefese Yusuf Kimdir? (Şükrü Özyıldız)

Nefes Nefese Yusuf Kimdir? (Şükrü Özyıldız)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında yayınlanan Nefes Nefese ilk fragmanı ile büyük heyecan uyandırdı. Dizinin ilk fragmanının ardından dizide rol alacak olan oyuncu kadrosuda şekillenmeye başladı. Dizide Rüya ile karşılaşacak ve hayatı değişecek olan Yusuf karakteri merak konusu oldu. Dizide Yusuf karakterini ise sevilen oyuncu Şükrü Özyıldız oynuyor. Peki Şükrü Özyıldız kimdir? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Nefes Nefese Yusuf Kimdir? (Şükrü Özyıldız)

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Şükrü Özyıldız, 1.91 boyunda 76 kg ağırlığındadır. Koyu kahverengi saçlara sahip oyuncunun göz rengi ise kahvedir. 9 yaşında annesini kaybeden oyuncunun en yakını ise kız kardeşidir. Anne tarafı Rodoslu baba tarafı Trabzonlu olan oyuncu kendisini İzmirli olarak tanımlıyor ve İzmir’i çok seviyor. Annesi vefat ettikten sonra babası, anneannesi ve dayısı tarafından büyütülen Şükrü Özyıldız annesinin kaybından da kaynaklı hiperaktivite teşhisi konmuş ve ilaç tedavisi görmüş. Çocukken yaramaz olduğunu belirten oyuncu Hiperaktivite’nin bir çok faydasını da gördüğünü dile getirmiştir.

Birçok müzik ve spor dalı ile ilgilenen oyuncu piyano ve keman denedikten sonra Davul’da karar kılmıştır. Futbol, basketbol ve hentbol oynamıştır. Son olarak dövüşe merak salan oyuncu bu spor ile ilgilenmeye devam etmektedir. İTÜ’de Gemi Makineleri Mühendisliği okuyan ancak tamamlamayan oyuncu 6 ay sonra sonra İzmir’e dönerek babasının işlerine yardım etmiştir. Sonrasında ise Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanan oyuncu ikinci sınıfta iken Portekiz’e giderek burada okumuştur. Portekiz’den geldikten sonra oyuncu olmaya karar kılan Şükrü Özyıldız İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi, İstanbul Craft Oyunculuk ve özel hocalardan eğitimler almıştır.

[mavitext]Nefes Nefese Boran Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Şükrü Özyıldız, Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Neva, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Ekşi Elmalar, Sevimli Tehlike projelerinde yer alan oyuncu 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Eren karakterini canlandırmıştır. Her Şey Aşktan, Kış Güneşi, Arif V 216 projelerinde yer alan oyuncu, Çoban Yıldızı dizisinde Seyit karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında ise Cebimdeki Yabancı sinema filminde rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Nefes Nefese Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Nefes Nefese Şükrü Özyıldız Videosu

Etiketler: nefes nefese yusuf boyu nefes nefese yusuf kim nefes nefese yusuf oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL