Nehir Erdem Ve Ayşe Ferda Eryılmaz Sen Anlat Karadeniz Senarist Kadrosundan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Nehir Erdem Ve Ayşe Ferda Eryılmaz Sen Anlat Karadeniz Senarist Kadrosundan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

2018-2019 sezonuna damga vuran Sen anlat Karadeniz dizisinde ayrılık yaşanmaya devam ediyor. Dizinin görüntü yönetmeni Emre Kabakuşak’tan sonra dizinin senaristleri Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem de Sen Anlat Karadeniz senarist kadrosundan ayrıldığı iddia edildi. Nehir Erdem ve Ayşe Eryılmaz Sen Anlat Karadeniz’den neden ayrıldı mı? Neden ayrıldı? 

Sen Anlat Karadeniz çok kısa sürede ülkemiz dışında 6 farklı ülkede de büyük başarılar yakaladı ve son zamanların en iyi çıkış yapan dizisi olarak kayıtlara geçti. Dizi sezon finali yapmasına rağmen yankıları hala devam ediyor. Önce dizinin önemli karakterlerinden Eyşan’a hayat veren Gözde Kansu diziden senaryo gereği ölerek ayrıldı ardından da dizinin görüntü yönetmeni Emre Kabakkuşak projeden ayrıldığını açıklamıştı.

Tüm bu gelişmelerin üzerine izleyenleri şok eden bir gelişme daha yaşandı. Sen Anlat Karadeniz’in hikayesini ortaya çıkaran ve 21 bölüm boyunca bu görevi başarıyla yürüten Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın da senaryo yazarlığını bıraktığı iddia edildi. Taraflardan henüz bir açıklama gelmedi. Fakat Sen Anlat Karadeniz yapımcısı ve yönetmeni Osman Sınav’ın yeni senarist arayışına başladığı iddia ediliyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin hikayesini kaleme alan başarılı isimlerin reji ekibinden ayrıldığı haberleri herkesi şaşırttı. Dizinin reji ekibinden ve oyuncu kadrosundan önemli değişiklikler olması seyirciyi tedirgin etti.

Sen Anlat Karadeniz dizisi senaristleri diziden ayrıldı mı? Neden ayrıldı? sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Konuyla ilgili açıklamalar geldiğinde haberimizde yer alacak. Bizim tahminimiz Osman Sınav’la anlaşmazlık yaşamış olabilirler. Çünkü disiplinli çalışma şartlarıyla tanınan Osman Sınav bu konuda taviz vermemiş olabilir.

Sen Anlat Karadeniz hikayesinin yazarlarından açıklama geldi. Karadeniz’den gitmek bizim kararımız değildi diyen başarılı yazarlar akıllarda soru işareti bıraktı. Oldukça duygusal bir vedayla bugüne kadar başarıyla getirdikleri Sen Anlat Karadeniz’in kadrosundan ayrılması herkesi şaşırttı ve üzdü. 

Ve dizinin çekimlerinin Karadeniz’de devam etmesi konusunda kesinlikle taviz vermeyen Nehir Erdem ve Ayşe Eryılmaz oyuncuların dizinin çekimlerinin İstanbul’da devam etmesi konusunda baskı yapması üzerine ayrılmış olabilir.

Etiketler: nehir erdem sen anlat karadenizden neden ayrıldı sen anlat karadeniz dizisinde senarist değişikliği oldu mu sen anlat karadeniz senaristleri diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL