Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Nur Tuğba Namlı Kimdir, Nereli, Kariyeri?

Kanal D ekranlarında hafta içi sabah programı olarak gösterilen Neler Oluyor Hayatta’ya yeni bir sunucu transfer edildi. Hakan Ural’a partner olarak gelen isim Nur Tuğba Namlı olarak açıklandı. Peki Nur Tuğba Namlı kimdir?

Nur Tuğba Namlı, 3 şubat 2020 pazartesi gününden itibaren Hakan Ural’ın partneri olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Yorumları ile özellikle magazin kulislerinin vazgeçilmezleri arasında olan Hakan Ural artık Nur Tuğba Namlı ile birlikte programı sunacaklar. Peki ilgili ile izlenen sabah programının yeni sunucusu Nur Tuğba Namlı kimdir?

Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Nur Tuğba Namlı Kimdir

1983 Mersin doğumlu olan Nur Tuğba Namlı 2015 yılından beri Mustafa Namlı ile evlidir. 2 tane çocuğu olan Nur Tuğba Namlı Balıkesir Üniversitesinden mezun olmuştur. Asıl ismi Nur Tuğba Algül olan sunucu evlendikten sonra Nur Tuğba Algül Namlı olarak anılmaya başlamıştır. Resmi instagram hesabında nurtugbaalgul’deki paylaşımları ile 244k takipcisi vardır.

Asıl çıkışını Acun’un sunduğu Var mısın Yok musun isimli program ile yapmıştır. Yarışma anında kendisini tüm Türkiye’ye tanıdan Nur Tuğba bu fırsatı değerlendirmek istedi ve sunuculuk kariyerini başlattı. Önemli isimlerde Gülgün Feyman’dan sunuculuk  dersleri aldı. Önce SkyTürk’te gece programı sundu. Akabinde 2011 yılında NTV’ye transfer oldu ve burada da gece haberlerini sundu. Ancak bu görevinde bir gafa imza attı. Şehit haberini sunduktan sonra mikrofan açıkken şarkı söyleyen sunucu uzun süre ülke gündeminden düşmedi. TAarihler 2012’yi gösteriyordu.

Bu olaydan sonra uzun süre ekranlarda olmadı. 2014 yılında Ütopya Panaroma da sunuculuk yaptı. Program konsepti tutunca aynısı Survivor Panorama olarak ekranlara getirildi. Bu ğrogramı Hakan Hatipoğlu ile beraber sundu. 2015 yılında Musytafa Namlı ile evlendi. Şimdi ise Kanal d’de Neler Oluyor Hayatta isimli programı Hakan Ural ile birlikte sunmaktadır.