Nerdesin Birader Ali Kimdir? ( Deniz Can Aktaş)

Nerdesin Birader Ali Kimdir? ( Deniz Can Aktaş)

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak dizi Nerdesin Birader Yunus’un komiser olan kardeşi Yiğit’in yerine geçmesi ve kardeşinin ortağı Aslı’ya aşık olması ile gelişen komik olayları anlatıyor. Diziye yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Ali ‘dir. Ali karakterini canlandıran oyuncu ise Deniz Can Aktaş’tır. 

Nerdesin Birader Ali Kimdir? ( Deniz Can Aktaş)

Deniz Can Aktaş, 1992 yılı İzmir doğumlu’dur. Üniversiteyi Devlet Konservatuvarında canlandıran oyuncunun boyu 1.83 cm’dir. 74 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi gözlere sahip ve başak burcudur. Öğrencilik yıllarında zaman zaman haşarı ve genel olarak da sakin bir öğrenci olan Aktaş, kendisine çok zıt ve uzak karakterleri oynamaya hevesli bir oyuncudur.

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adını duyuran oyuncu bu dizi de Seçkin karakterini canlandırmıştır. Bu dizide Dilan Deniz Çiçek ve Melis Şenolsun ile beraber oynamıştır. Daha sonra Birce Akalay’ın da rol aldığı Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Hayat Bazen Tatlı’dır da Ronaldo Burak karakteri ile ünlenmiştir. Oyuncu şimdiye kadar gençlik dizilerinde rol almıştır.

Aktaş, Best Model 2014 finalisti olmuştur. Yakışıklılığı ile genç kızların ilgi odağı olmuştur. Spor ile ilgili bir soruya ise; ” Benim futbolla aram o kadar iyi değil. Lise yıllarımda hentbolda bir sakatlık yaşadım ve sonra bireysel sporlara yöneldim. Crossfit yapıyorum, sabah 6.45’te kalkıp antrenmanımı yapıp sete gidiyorum. Burak’ın Ronaldo’luğu bana hiç de yabancı değil, hayatımın her döneminde spor olduğu için.” diye cevap veriyor.

Deniz Can Aktaş Videosu!

Siz Deniz Can Aktaş’ın oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: nerdesin birader ali gerçek adı nerdesin birader Ali kimdir nerdesin birader ali oynadığı diziler nerdesin birader oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL