Nerdesin Birader Çekim Yeri Armutlu Nerede? Çekildiği Mekan Fotoğrafları!

Nerdesin Birader Çekim Yeri Armutlu Nerede? Çekildiği Mekan Fotoğrafları!

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Nerdesin Birader 8 Kasım günü ekranlarda olacak. Dizinin başrollerinde Timur Acar, Gonca Sarıyıldız, Deniz Can Aktaş gibi önemli isimler yer alıyor. Filmevi yapımın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin çekim yeri olan Armut’lu da merak konusu oldu. Bu güzel ilçe nerede? Hangi ilimizde? İlçe hakkında tüm bilgiler yazımızda..

Nerdesin Birader Çekim Yeri Armutlu Nerede? Dizinin Çekildiği Mekanlar

Nerdesin Birader dizisinin çekim yeri Yalova ili Armutlu ilçesidir. Armutlu Yalova’da şirin bir turistlik ilçedir. Evliya Çelebi’nin seyahatnamesinde de Armoda diye geçen ilçe sözlük anlamı olarak gözcülük yapan anlamına gelmektedir. Armutlu Gemlik Körfezinin çıkış bölgesindedir.

Doğa ile iç içe olan ilçe kaplıcaları ile ünlenmiştir. Yaklaşık 8000 nüfusa sahiptir. Dağlık ve yeşil bir yapıya sahip Armutlu’da çeşitli mekanlarda çekimler yapılmıştır. Nerdesin Birader dizisinin Armutlu’da çekildine göre buranın nüfusunun az olması ve küçük bir ilçe olması dolayısıyla tüm ilçede çekim yapıldığını düşünüyorum. Bu nedenle ilçenin bazı önemli gördüğüm yerlerinin fotoğraflarını paylaşıyorum.

Dizinin Muhtemelen Çekim Yerleri Fotoğrafları!

Nerdesin Birader Şarkı ve Sözleri! Tıklayınız!

Armutlu yeşilliği ve doğası ile turistlerin ilgi odağı bir ilçedir.

 

 

 

 

Bu mekanda da çekim yapılacağını düşünüyorum. Camiler son zamanlarda dizi çekimlerinde ilgi odağı oldu.

 

 

Etiketler: nerdesin birader armutlu nerede nerdesin birader çekim mekanları nerdesin birader dizi çekim yeri nerdesin birader nerede çekiliyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL