Nerdesin Birader Duygu Kimdir? ( Ülkü Hilal Çiftçi)

Nerdesin Birader Duygu Kimdir? ( Ülkü Hilal Çiftçi)

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarının komedi dizisi Nerdesin Birader tüm heyecanı ile yayınlanacağı günü beklerken dizinin başrol karakterleri içerisinde yer alan ve çocuk oyuncu olan Duygu karakteri de merak konusu oldu. Peki Duygu karakterini canlandıran Ülkü Hilal Çiftçi kimdir? Tanıyalım..

Nerdesin Birader Duygu Kimdir? ( Ülkü Hilal Çiftçi)

2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, kahverengi gözlü ve siyah saçlıdır. İlköğretim öğrencisi olan Çiftçi ailesinin de desteği ile oyunculuk kariyerine emin adımlarla ilerlemektedir. Ajanslar ismini yazdırmakla işe başlayan Çiftçi, Garanti Bankası, Michelin, Fiat Egea, İş Bankası gibi birçok kurumun reklamlarında rol almıştır.

Oyuncu ilk dizi hayatına ise Arka Sokaklar dizisinin 8. sezonunda Duru karakteri ile giriş yapmıştır. İkinci rolünü ise reyting rekorları kıran dizi Karadayı dizisinde Zeynep karakterini oynayarak yapmıştır. Bu dizide Bergüzar Korel, Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimlerle birlikte oynamıştır. 2015 yılında ise Kırgın Çiçekler dizisinde yer almış uzun süre bu dizide oynamıştır.

2018-2019 yılı Ekrana Gelecek Diziler? Tıklayınız!

Ülkü Hilal Çiftçi, oyunculuğa doğuştan gelmişti adeta. Dizi projelerinin ardından ilk sinema projesini de gerçekleştirmiş oldu. Başrollerinde Burak Hakkı, Ümit Belen gibi oyuncuların yer aldığı Sessiz Yalanlar filminde boy gösterdi. Oyuncu hiç durmuyor sürekli koşuyordu. 2016 yılında ise Arkadaşlar İyidir dizisinde yer almış ve gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Bu kadar ufak yaşına rağmen büyük işlerin hakkından kolayca gelen Çiftçi’ye yeni projesinde başarılar dileriz.

Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?

Etiketler: nerdesin birader duygu gerçek adı nerdesin birader duygu kimdir nerdesin birader duygu oynadığı diziler nerdesin birader yiğitin çocuğu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL