Nerdesin Birader Kara El Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Nerdesin Birader Kara El Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanacak olan dizi Nerdesin Birader başrollerinde Timur Acar, Gonca Sarıyıldız, Mehmet Elverdi, Ruhi Sarı, Deniz Can Aktaş, Sinem Arıcı, Kemal Uçar gibi önemli isimler yer alırken dizinin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek yaparken senaryosunu Sahne 77 üstleniyor. Komedi türündeki dizi Yunus’un kardeşi komiser Yiğit’in yerine geçmesi ile başından geçen olayları anlatıyor. Dizi de Kara El adında birde karanlık ve bilinmeyen bir karakter daha var. Peki Kara El kim? Ne zaman ortaya çıkacak.?

Nerdesin Birader Kara El Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Dizi de Kara El karakteri Yiğit’in en büyük düşmanı dolayısıyla Yunus’un da düşmanı olacak. Dizi de iyi taraftan olanlar ve kötü taraftan olanlar rol alıyor. İyi taraftan olanlar Polis teşkilatı olurken kötü olanlar ise Kara El ve adamları. Kara El şu an için bilinenler Mafya Babası olduğu ve Kıbrıslı’nın Kara El’in sağ kolu olduğudur.

Kıbrıslı Kara El’in sağ kolu ve sadık bir adamıdır. Kara El’in ilk bölümden itibaren ortaya çıkacağını ancak yüzünün gösterilip gösterilmeyeceği konusunda bilgi bulunmuyor. Kara El’in kim olduğunu ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz. Kara Eli canlandıran oyuncu belli olduğunda bilgi vereceğiz.

Sizce dizide Kara El kim olabilir? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bizimle dizi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Nerdesin Birader Çekim Yeri Nerede? Tıklayınız!

Etiketler: nerdesin birader kara el gerçek adı nerdesin birader karael kimdir nerdesin birader karael rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL