Nerdesin Birader Kıbrıslı Kimdir? ( Emre Ercil)

Nerdesin Birader Kıbrıslı Kimdir? ( Emre Ercil)

Yazar: Emre Nerdesin Birader

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Nerdesin Birader merak içerisinde Çarşamba günleri izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi de ikiz kardeşinin yerine geçecek olan Yunus’un başından geçenler anlatılıyor. Diziye yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Kıbrıslı karakterini canlandıran oyuncu Emre Ercil’dir. Emre Ercil gerçekte kimdir? Tanıyalım.

Nerdesin Birader Kıbrıslı Kimdir? ( Emre Ercil)

Kıbrıslı dizide “Kara El’in sağ kolu, sahada en güvendiği adamıdır. Az konuşur, öz konuşur. Hatta mümkünse hiç konuşmadan direkt yapar. Hafif bir aksanı vardır. Sert, atletik ve acımasızdır. Yiğit için kaliteli ve onu daima zinde tutan bir düşmanken Yunus için köşe bucak kaçtığı bir tehlike, bir ölüm makinesidir. Organize Şube’nin uğraştığı her türlü pisliğin, dalaverenin içinde Kara El, dolayısıyla da Kıbrıslı vardır. Boynundaki yılan dövmesi ise bir dönem Hindistan’da Kara El için Hint mafyasına çalıştığı günlerden kalmadır. Onun dışında hakkında bildiğimiz pek bir şey yoktur. Bir sevgilisi var mıdır mesela, bir ailesi, bir çocuğu? Belki de Kayser Soze gibi hepsini öldürmüştür, kim bilir?”

Dizide Kıbrıslı karakterini canlandıran oyuncu Emre Ercil 1971 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. 1.79 boyunda 74 kg ağırlığındaki oyuncu, koyu kahverengi gözlere sahiptir. Boğa burcudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Oyuncu 2011 yılında ilk olarak Behzat Ç. dizisinde oynayarak televizyon dünyasına adım atmıştır. Bu dizide Bahri karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Reyhan karakterini canlandırmıştır. Emre Ercil daha sonra Milat dizisinde Rafeal Sami karakterini canlandırmıştır.

Nerdesin Birader Ali Kimdir? Tıklayınız!

Oyuncu son olarak Ulan İstanbul adlı dizide rol aldı. Dizi kendi yöntemleri ile adaleti sağlamaya çalışan kişileri anlatıyor. Dizide Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstengil ile birlikte rol aldı.

Emre Ercil Videosu!

Etiketler: nerdesin birader kıbrıslı gerçek adı nerdesin birader kıbrıslı kimdir nerdesin birader kıbrıslı rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL